** bieganie **

napisał/a: patricja 2007-09-26 14:08
Jogging dla ludzi! Codziennie latam po polach z psami. Zaczęłam biegać odkąd mam charta, bo naprawdę trzeba ją wybiegać porządnie
napisał/a: tesssa 2007-09-26 16:58
Ja biegam codziennie i jestem zadowolona
napisał/a: tajla 2007-10-05 20:09
Ja właśnie zaczełam od paru dni biega z Mezuskiem aby nabrac formy na wspinaczke w Tatry.
Narazie mam problemy z oddeechem i nie wiem jak temu zaradzic.....
Zima zastampimy to bieznia.
Biegamy wieczorem. 19, 20 godzina. Powietrze jest takie fajne.
napisał/a: ~gość 2007-10-07 09:50
Ja nigdy nie lubila biegac i raczej nie bede sie do tego zmuszac,ale podziwiam ludzi ktorzy lubia i to robia
napisał/a: tajla 2007-10-07 12:41
My lubimy ale mam POSBE do tych ktore juz biegaja dłuzej niz ja.Jak zapanowac nad oddechem i czy znacie jakies stronki godne polecenia na temat biegania????
napisał/a: malinka20 2007-10-12 09:44
Karolinek napisal(a): regularne bieganie ma wiele zalet zdrowotnych: redukuje stres, obniża poziom cholesterolu, uspokaja wysokie ciśnienie krwi, spala tłuszcz i tak dalej - ta lista nie ma prawie końca!!


wooooooooooow! to ja tez zaczne chyba ze swoim biegac, bo on ma zdecydowanie za wysokie cisnienie. ja w sumie nie potrzebuje za bardzo schudnac, wiec lubie sporty i aktywnosci, ktore sa raczej zdrowe, a nie super odchudzaja. kiedys duzo biegalam, ale tego zaniechalam na studiach. moze pora wrocic do tego zajecia??
napisał/a: ~Ania~ 2007-10-25 07:54
No cóż... Ja jakoś nie mogę się przełamać i wychodzić z własnej woli na ten "mróz" za oknem Choc na pewno by mi sie to przydało. Ale stosuję coś zamiennego. Razem z narzeczonym zapisaliśmy się na kurs tańca towarzyskiego. Wierzcie mi godzina na tym kursie jest naprawde wyczerpująca (zwłaszcza gdy są szybsze tańce). Gorąco polecam tym którzy lubią ćwiczyć w cieple. Dodatkowym plusem jest to, że nie musimy sie martwić pogodą, np. że pada deszcz albo jest snieżyca
napisał/a: Alinak 2016-05-26 09:33
Lubię biegać i staram się to robić regularnie jak tylko mam czas,zazwyczaj dwa razy w tygodniu.
napisał/a: heya 2016-06-03 20:57
Ja miałam już kilka prób z bieganiem, niestety zazwyczaj kończyło się to na kilku tygodniach biegania, dałam sobie spokój
napisał/a: Karinag 2016-07-06 10:39
Średnio lubię biegać i raczej biegam nie regularnie.Zdecydowanie wolę rower.
napisał/a: dominia90 2016-07-14 14:47
A ja lubię biegać.Staram się biegac codziennie. Oczywiście początki były trudne, ale z czasem było coraz lepiej. W końcu trening czyni mistrza ;)
napisał/a: truskawa_90 2016-07-28 19:11
Kilka razy próbowałam przygodę z bieganiem ale zazwyczaj trwało to tylko kilka tygodni, stwierdziłam, że to nie dla mnie