Zaręczyny w Krakowie

napisał/a: frezercnc 2017-01-20 07:36
Witam. W Lutym parę dni po Walentynkach moje dziewczyna ma urodziny. Chciałbym w ten dzień zabrać ja do Krakowa i tak się oświadczyć. Chciałbym aby było na prawdę romantycznie bo Kraków ma ten swój urok. Chciałbym aby to było raczej w spokojnym miejscu bez tłumu gapiów. Krakowa za bardzo nie znam ale szybko bym ogarnął co i jak znając moje doświadczenie z podróżowania. Proszę o wskazanie miejsc gdzie mógłbym to zrobić ale bardziej kieruje się ku wieczorowi albo późnemu popołudniu. Myślałem nad kopcem Kościuszki ale wieczorem już jest zamykane także odpada ta opcja :/ proszę o jakoś konkretną podpowiedź. Pozdrawiam
napisał/a: Valkiria_ 2017-01-22 11:09
W Krakowie poza kopcem Kościuszki są jeszcze inne kopce. Np Wandy. Wieczorną porą bulwary wiślane są całkiem romantic scenerią. Rynek - klasyka. Okolice Wawelu, kościół na Skałce....
napisał/a: alb.kla 2017-01-30 12:27
Na wawelu jest pięknie :) albo w jakiejś pieknej restauracji
napisał/a: frezercnc 2017-02-23 13:54
A co powiecie o takim pomyśle. Mojej dziewczynie powiem, że muszę jechać w delegacje do Tarnobrzega wtedy gdy ma wolny dzień i poproszę żeby pojechała ze mną bo sprawy zajmą mi tam 20minut i potem gdzieś sobie zajedziemy na zakupy czy coś. Po drodze powiem, że mamy więcej czasu i zajedziemy do zamku w Baranowie Sandomierskim (uwielbia takie zamki - ten styl). Tam po spacerze na zamku i dziedzińcu przejść do ogrodu i tam się oświadczyć??

[ Dodano: 2017-04-03, 12:08 ]
Zrobiłem tak jak post wyżej i usłyszałem TAK :D