Pomysły na zaręczyny

napisał/a: markus4 2006-10-28 13:19
Witam serdecznie

Chciałbym się poradzić, zwłaszcza pań :), w kwestii wyboru miejsca na zaręczyny. Mam trochę czasu i chciałbym z niego skorzystać aby wybrać jakieś odpowiednie miejsce na "zaręczynowy weekend". Bardzo proszę o wskazywanie konkretnych miejsc albo jakieś wskazówki lub uwagi co do kryteriów wyboru takiego miejsca. Za wszelkie info naprawdę będę wdzięczny.

Ps. W grę wchodzi tez zagranica, ale jednak wolałbym Polskie tereny.
napisał/a: angelaxxx 2006-10-28 13:27
Przyjedż do miejsca w którym obecnie ja sie znajduje czyli do paryża! He he! a tak poważnie to kuzyn mojego faceta zabrał swoja dziewczyne na tydzień wakacji do paryża właśnie tylko po to żeby się z nią zaręczyć pod wieża Eifla! Fajny pomysł! moim zdaniem takie szalone pomysły sa najfajniejsze i niekoniecznie za granica!
napisał/a: iza19821 2006-10-28 13:35
Napewno takie zarezcny na wycieczce zostana niezapomniane.
napisał/a: Marusia 2006-10-28 17:23
Na pewno bardzo romantyczne miasta to Kraków, Kazimierz nad Wisłą i Zakopane :). Praga też jest piękna.
No i oczywiście masz do wyboru jeszcze plażę bałtycką, góry, jeziora i wszystkie urocze polskie zakątki :)
napisał/a: Kaira86 2006-10-28 17:30
no wlasnie tych miejsc jest za duzo zeby wymienic bardzo piekne zakopane, morska plaza takze ale chyba juz nie o tej porze...za zimno... no i oczywiscie jeziora jeszcze porwac narzeczona na lodke i tam jej sie oswiadczyc...wymeczyc ja wspinajac sie i na szczycie jakijs gory sie oswiadczyc...o i Presov na slowacji tez bardzo piekne miasteczko...eh mozna by wymieniac i wymieniac...
napisał/a: Tośka 2006-10-29 09:45
Ja proponuje Kazimierz nad Wisłą. Podreptać sobie po zabłoconym szlaku i oświadczyć się niedaleko starego wiatraka, lub na zamku (albo przy studni tradycyjnie) a potem pyszna kolacyjka w Knajpce. Namiary na rewelacyjne noclegi w Kazimierzu chcetnie ci dam na prv.

Pozatym zawsze możesz zabrać ją na weekend nad morze naprawde ja uważam że jesienne morze o zachodzie slońca na plaży jest przeiękne.

Tatry, beskidy jakiekolwiek góry im bardziej ją wymęczysz tym fajniejsze wspomnienia ;)

Ja sosbiście uważam że restauracyjne oświadczanie sie przy kolacji jest nudne :| Najpiękniejsze wspomnieniea wiążą sie z tym co niespodziewane i niezwykłe :D
Kaira miała fajny pomysł z łódka :D możesz go wykożystać. nie wiem skąd jesteś bo coś bym poradzila :D
napisał/a: Anetka1 2006-10-29 15:46
A nie macie żadnych "waszych" wspólnych ulubionych miejsc ?!? My np bardzo lubiliśmy chodzi do piwnicy pod złotą pipą na ulicy floriańskiej i to własnie w niej mój ukochany zorganizował zaręczyny :)
napisał/a: atka83 2006-10-29 22:03
.......................
napisał/a: Anetka1 2006-10-29 22:10
atka83 :) :) :) dla wyjasnienia dodam że chodzi o pipę do piwa...ale najwyszniejszy drink jaki tam jest z truskawek homogenizowanych z winkiem i ginem nazwa się mój pierszy raz :)
napisał/a: atka83 2006-10-29 22:37
.....................
napisał/a: Anetka1 2006-10-30 06:33
atka83 napisal(a):A drink chyba jest pyszny....
pyszniutki...mniam...mniam...a jakie wspomnienia miłe :P
napisał/a: Kaira86 2006-10-30 09:34
oooooo Anetka dobrze wiedziec jak nastepnym razem wybiore sie do kraka to spewnoscia odwiedze ta knajpke hehe