czy domyślałyście się zaręczyn?

napisał/a: devilkax 2014-10-23 14:55
pamietam, jak ja tego wyczekiwalam caly czerwiec i polowe lipca. Teraz juz jestem po i niewiele sie zmienilo, wrecz zaczynamy sie bardziej klócic...
napisał/a: aduuus03 2014-10-23 15:04
a ja w sumie to niby czekam ale i nie.. Wiadomo, chciałabym. Ale z drugiej strony chce żeby i on był pewny w stu procentach, bo nigdzie nam się nie spieszy w gruncie rzeczy.. Przyjdzie na to czas. Ma pewno się wtedy pochwalę.
napisał/a: majka1986 2014-10-23 16:53
Wydaje mi się, że dla kobiety to ważne, chodzi mi o pierścionek, zaręczyny... Faceci chyba nie przywiązują aż takiej wagi do tego. On skupiają się na tym, że chca z nami, kobietami być a nie na detalach takich jak pierścionek, które akurat dla nas są czymś ważnym.
napisał/a: ~gość 2014-10-23 18:03
aduuus03 napisal(a):to akurat wiem, że chce zrobić tak, żeby to wbylo wyjątkowe.. Wiec musze poczekać aż nadejdzie odpowiednia chwila

no na pewno się postara i coś wymyśli :) w sumie jesteś w "lepszej" sytuacji niż ja, bo ja wiedziałam dokładnie którego dnia się spodziewać ;/ a Tobie tylko zdradził zamiar.. :) troszkę niespodzianki jednak będzie u Ciebie :D
a co do sal to terminami się nie martw na zapas, bo wszystko zależy od regionu i konkretnie od danej sali :) no i tez zależy na jakim terminie Wam zależy :)
devilkax napisal(a):pamietam, jak ja tego wyczekiwalam caly czerwiec i polowe lipca. Teraz juz jestem po i niewiele sie zmienilo, wrecz zaczynamy sie bardziej klócic..

przykro mi że już Wam się nie układa tak jak na początku
u nas sie dużo nie zmieniło, ale tylko na lepsze :)
napisał/a: aduuus03 2014-10-23 21:42
majka1986, wiadomo, że faceci inaczej do tego podchodzą. :) dla mnie pierścionek aż tak ważny nie jest - ważniejszy jest sam fakt. :)
Słoneczko92, no co do tego, kiedy to będzie to nie mam już bladego pojęcia - wczesniej bylam pewna, że w tym Krakowie, a tu psikus. :D więc teraz mogę tylko czekać... a nie jestem w tym dobra. :D wiesz co, mieszkam pod Warszawą, u nas niestety z terminami krucho, pozajmowane są z minimum dwuletnim wyprzedzeniem.. ale jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba to dołączę do Twojej sekty szesnastek:)
napisał/a: ~gość 2014-10-24 12:58
aduuus03 napisal(a):ale jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba to dołączę do Twojej sekty szesnastek:)

uda się na pewno :) a do sekty możesz wbijać już teraz, skoro plan ślubu już jest :D zapraszamy :) (jak ja dołaczyłam do nawet daty ślubu nie mieliśmy ostatecznie ustalonej, więc... :P )
napisał/a: majka1986 2014-10-24 17:02
Jak dla mnie oświadczyny chłopaka powinny być niespodzianką. Bo co to za frajda jak się wcześniej wie, że kupił pierścionek. Facet powinien wiedzieć, że taki dzień jest dla kobiety wyjątkowy i na długo pozostaje w jej pamięci. Powinien wykazac sie pomysłem i romantyzmem.
napisał/a: aduuus03 2014-10-24 21:59
majka1986 napisal(a):Jak dla mnie oświadczyny chłopaka powinny być niespodzianką. Bo co to za frajda jak się wcześniej wie, że kupił pierścionek. Facet powinien wiedzieć, że taki dzień jest dla kobiety wyjątkowy i na długo pozostaje w jej pamięci. Powinien wykazac sie pomysłem i romantyzmem.


Twoje zdanie ;) dla mnie to ciągle będzie frajda, bo wiem tylko, że kupił, a nie jaki i w ogóle.. i to nie pierścionek jest dla mnie najważniejszy.;)


Słoneczko92, jednak poczekam - wole nie zapeszać.
napisał/a: ~gość 2014-10-25 00:07
majka1986 napisal(a):Jak dla mnie oświadczyny chłopaka powinny być niespodzianką. Bo co to za frajda jak się wcześniej wie, że kupił pierścionek. Facet powinien wiedzieć, że taki dzień jest dla kobiety wyjątkowy i na długo pozostaje w jej pamięci. Powinien wykazac sie pomysłem i romantyzmem.

Nie miałam na to żadnego wpływu że sam mi powiedział co planuje...
Nie widziałam wcześniej pierścionka...
Mimo braku niespodzianki dzień był bardzo wyjątkowy...
aduuus03 napisal(a):jednak poczekam - wole nie zapeszać.

spoko! :)
napisał/a: nuuutella 2014-10-27 23:09
Słoneczko92 napisal(a):majka1986 napisał/a:
Jak dla mnie oświadczyny chłopaka powinny być niespodzianką. Bo co to za frajda jak się wcześniej wie, że kupił pierścionek. Facet powinien wiedzieć, że taki dzień jest dla kobiety wyjątkowy i na długo pozostaje w jej pamięci. Powinien wykazac sie pomysłem i romantyzmem.

Nie miałam na to żadnego wpływu że sam mi powiedział co planuje...
Nie widziałam wcześniej pierścionka...
Mimo braku niespodzianki dzień był bardzo wyjątkowy...


Też uważam, że nie ma to AŻ takiego znaczenia. To zalezy od pary- niektorzy przeciez razem planuja to wydarzenie....
A co j esli dziewczyna nie lubi romantyzmu? Ma sie zmuszac, bo tak trzeba? :)
napisał/a: mireczek302 2014-10-29 12:01
Oświadczyłem się na wakacjach na plaży :D Moja wybranka była bardzo zaskoczona pozytywnie. Dlatego myślę, że nie warto planować. Trochę spontaniczności :)
napisał/a: majka1986 2014-10-30 12:30
mireczek302, mogę spytać się czy to było nad morzem? Może we Władysławowie?