Załamanie nerwowe po rozstaniu

napisał/a: Annie1201 2017-04-04 01:18
Witam, od dłuższego czasu szukam w internecie czegoś w rodzaju grupy wsparcia. Znalazłam to forum, mam nadzieję, że znajdę tu choć jedną osobę, z którą będę mogła popisać choćby e-mailowo o tym co mnie boli, co czuję, która może poniekąd przeżywa to samo i również nie wie jak znaleźć wyjście z sytuacji. Jestem bardzo emocjonalna kobieta, czuje o wiele więcej niż inni. Bardzo zawiodłam się na kimś za kogo wręcz dalabym sobie rękę uciąć. Dotąd zawsze był zafascynowany tym, że w końcu poznał kogoś tak uczuciowego na koniec usłyszałam, że żyje w swoim wyimaginowanym świecie bajek, a w życiu liczą sie pieniądze i ogólny porządek nie jakieś śmieszne uczucia. Bardzo chcę się pozbierać w całość bo nie ukrywam jestem w milionie małych kawałeczkow. Jeśli jest tutaj ktoś kto chciałby tak jak ja porozmawiać na tematy, które męczą człowieka psychicznie - czekam na wiadomość pod postem.
napisał/a: czarnaróżyczka 2017-04-20 00:01
Ja chętnie z Tobą popiszę. Też mam ten sam problem, też cierpię. Może razem wesprzemy się, pomożemy. Ja postaram się Cię zrozumieć.
napisał/a: Crejzs 2017-04-20 10:50
Niestety kasa wielu ludziom zasłoniła oczy, czasami zachowują się tak jakby ich serce czy gałki oczne były zrobione właśnie z monet. Tylko to się dla nich liczy. Spójrz pozytywnie - będzie lepszy ten nie był i nie jest idealny, co widać.
napisał/a: Marta08 2017-05-26 15:18
Ja chętnie z tobą popisze. Mój eks podobnie mnie postrzegał. Mówił że żyje w Narnii a ja wciąż miałam nadzieje że będzie lepiej