Trudna decyzja

napisał/a: zamyslony 2017-01-31 19:42
Witajcie,
otóż w dzisiejszym poście poproszę Was o radę. Znam od paru lat dziewczynę i jej chłopaka. Zawsze spotykamy się w trójkę.Niby taka normalna znajomość ale jakiś czas temu poczułem do niej "coś więcej". Na domiar złego ona też wydaję się być zainteresowana mną. Ciągłę propozycje spotkań, wspólne wypady. zwierzanie się ze wszystkiego do tego stopnia że jej chłopak już coś chyba wyczuł. Bardzo ingeruje w moje życie tzn. troszczy się o mnie, wypytuje się np. jak mi wyszło z tym i tym o czym rozmawialiśmy. Parę razy wspominała że jej obecny związek już jest nudny, wkradła się rutyna itp aczkolwiek dalej z nim jest- nie wiem może z przyzwyczajenia. Co gorsze męczą mnie już takie spotkania patrząc na to jak ona jest z innym
Poradźcie mi co zrobić? Nie bardzo widzi mi się otwarcie jej powiedzieć o tym co do niej czuję aczkolwiek chciałbym się jakoś z tego wydostać albo w jedną albo w druga stronę bo nie interesuje mnie relacja kolega- koleżanka.... albo co gorsze nie chcę aby traktowała mnie jako umilacz czasu...
Proszę o pomoc i z góry dziękuje

[ Dodano: 2017-02-02, 21:10 ]
Naprawdę nikt nie pomoże.?