zostawila, nie pozwolila zapomniec a teraz..

napisał/a: waldu2 2008-08-26 15:02
czesc

bylem z dziewczyna ponad rok, wiem do tej pory ze kocham ja nad zycie, mielismy powazne plany, marzenia, niestety pewnego dnia zostaila mnie bez slowa wyjasnienia, teraz po roku czasu, po jej dwich nieudanych zwiazkach zaczela sie odzywac, spotkalismy sie, wyjasnilismy sprawy z przeszlosci itd

ale:
powiedzielismy sobie ze narazie bedziemy sie spotykac jako znajomi itd, a juz nastepnego dnia mowi mi zebym nierobil sobie nadzieji (zebysmy spotyali sie ale nie za czesto, ze bez zadnego przytulania, lapania za reke itd), a kolejnego dnia zaprasza mnie do kina



co robic ?
jak zrozumiec cala ta sytuacje ??

jestem pewien ze ja kocham i chcialbym z nia znowu byc


poradzcie cos
napisał/a: Monini 2008-08-26 15:28
ona do konca nie wie czego chce, spotkajcie sie i zobaczycie co z tego wyniknie... raz mowi tak, pozniej to przemysla, mowi inaczej...kobieta zmienna jest!
napisał/a: Fragma_88 2008-08-26 19:59
Widać że jeszcze nie wie do końca czego chce (: ale wydaje mi się że skoro odezwała się do Ciebie to jest jeszcze jakaś szansa żeby zacząć od nowa. Spotykaj się z nią,nie rób sobie zbytnich nadzieji (: traktuj ją jak przyjaciółkę... zobaczymy co z tego wyjdzie (: myślę że zrozumiała (lub zrozumie) że rzuciła fantastycznego faceta i pomyśli poważnie o Was (:
napisał/a: waldu2 2008-08-26 20:14
Fragma_88, piszesz bym traktowal jak ja przyjaciolke ?
ja tak nie potrafie bo mimo ze niejestesmy razem rok ja wciaz ja kocham, wiec skoro sie z nia mam spotykac to jak mam sobie nie robic nadzieji ?
napisał/a: cynik 2008-08-26 20:18
waldu2 napisal(a):co robic ?


zostaw ją i nie myśl nad tą kobietą. To moja rada.

Zresztą na forum znajdziesz pewną osobę, która powie Ci, że ta kobieta jest biedna, musisz jej pomagać, bo jest biedną kobietą.

Mówimy stanowcze NIE dla dzieciaków
napisał/a: Fragma_88 2008-08-26 20:20
Jak będzie Cię za dużo wodzić za nos to powiedz 'pa...pa...' i zrób coś żeby o niej zapomnieć (: wtedy unikaj kontaktów z nią.
napisał/a: waldu2 2008-08-26 20:24
problem w tym ze ona ma jak na swoj wiek (ma 22lata),powazne problemy ze zdrowiem i ja nie moge jej zostawic, zbyt wiele dla mnie znaczy
napisał/a: Fragma_88 2008-08-26 20:26
Jakoś wcześniej nie mogła tego docenić? Hm wybadaj ją,może się zmieniła (: ale jeśli zauważysz,że Cię wykorzystuje to załatw sprawe po męsku.Nie można być za dobrym (: niektórzy to za bardzo wykorzystują...
napisał/a: waldu2 2008-08-26 20:32
wiesz spotkalismy sie ostatnio i wytlumaczylismy nieporozumienia ktore byly miedzy nami, kazdy otwarcie powiedzial co mu sie nie podobalo

wiesz pisze do mnie od tamteh pory caly czas smsy doslownie z 60 na dobe, zaprosila mnie do kina ( a mogla przeciez zaprosic kogos innego)
napisał/a: Fragma_88 2008-08-26 20:37
No tak,więc może naprawdę zrozumiała co straciła? Ale mimo wszystko bądź czujny,jest trochę niezdecydowana więc bądź cierpliwy i nie rób sobie na początku zbyt wielkich nadziei bo jak coś pryśnie będziesz niepotrzebnie cierpał (:
napisał/a: waldu2 2008-08-26 20:44
Fragma_88, wiesz najchetniej przytulilbym ja, pocalowal powiedzial ze ja kocham, wzialbym jej reke jak kiedys polozyl na swoim sercu by znow zobaczyla ze moje serce nadal bije tak jak kiedys, tak samo mocno albo i mocniej

wiec wiesz jak nie bedziemy razem, i tak bede cierpial


przez ten rok co nie bylismy razme probowalem ulozyc sobie zycie z inna kobieta, lecz nie potrafie z inna byc
napisał/a: Fragma_88 2008-08-26 20:53
Chyba Cię rozumiem,to dla Ciebie straszne - jest tak blisko a nie możesz jej dotknąć,pocałować... hm spróbuj,może w końcu się uda (: