Z jakich serwisów randkowych korzystacie?

napisał/a: nie-bo 2010-10-12 13:38
na sympatii, choć akurat konto sobie raczej wisi bardziej, niż ja go używam
napisał/a: Kokieteria 2010-11-01 09:05
zielonomi napisal(a):Kokieteria, na jakim portalu dokładnie poznałaś takich ludzi?


Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję! Ja mojego przyszłego męża poznałam na Sympatii i bardzo sobie cenię ten portal. TRZEBA TYLKO UMIEĆ ODRZUCIĆ ZIARNO OD PLEW. Na każdym portalu randkowym są różni ludzie: ci wartościowi i ci mniej.
Życzę szczęścia w poszukiwaniach!
napisał/a: cuba88 2010-11-06 16:10
a ja nie potrzebuje takich serwisów, łatwiej jest poznać kogoś realnie, troche poczytałem poprawiłem swoja pewnośc siebie i ostro ruszam w miasto. Nawet jakbym zagadał do 10 dziewczyn jednego wieczoru to nie ma opcji zeby chociaż jednego numeru nie załatwic :)
napisał/a: ~gość 2010-11-06 17:09
cuba88 napisal(a):i ostro ruszam w miasto.
a nie pisales w innym temacie o SWOJEJ partnerce? wiec po co Ci to 'ostre ruszanie w miasto' i zalatwianie numerów?
napisał/a: ~gość 2010-11-06 17:51
no właśnie Panie Kubo jak to jest ? W jednym wątku piszesz jaki to z Ciebie akrobata i jakie to cuda w łóżku nie wyprawiasz ze swoją dziewczyną a teraz ruszasz w miasto ? Kolejny erotoman gawędziarz ?
napisał/a: ~gość 2010-11-06 22:03
nie, po prostu osoba robiąca reklamę :P
napisał/a: POL 2011-12-27 21:25
Na żadnym portalu randkowym swojej miłości się nie znajdzie.........na portalach takich logują się najbardziej wybredni ludzie którzy szukają ideału.Swoją miłość poznaje się poprzez przyjaciół w gronie towarzyskim , zabawach , disco z przypadku ...ale nigdy na żadnych portalach randkowych.
napisał/a: lisbeth871 2011-12-29 13:32
POL
nie zgodzę się z tobą...
Przez portal sympatia.pl poznałam mojego M. Do tej pory się z tego śmiejemy, że w ten sposób się poznaliśmy
napisał/a: cinnilla1 2012-02-15 21:57
Ja dla zabawy zalogowałam się na Sympatii. Nie mialam na celu poznanie kogoś, jedynie chciałam pogadać z kim. nic więcej.I proszę, trafiła mnie strzała amora.
napisał/a: pawels 2012-03-02 10:59
Randki dla katolików - http://www.ZapisaniSobie.pl - serwis jest BEZPŁATNY - istnieje od 2007 roku - aktywnych jest tam ok 20 tyś użytkowników - serwis jest moderowany
moze Wam sie przyda...;)
napisał/a: nawiedzony 2012-05-05 19:01
Ja dzieki Badoo poznalem prawdopodobnie te jedyna...Znamy sie w realu i nadal pasujemy do siebie.Jednak dotychczsowe przezycia nieco nas lokuja...
napisał/a: musequeen 2012-06-19 20:16
dzięki uczuciowo.net udało mi się poznać wiele przemiłych ludzi, w tym Łukasza z którym teraz jestem w związku. polecam, szczególnie że strona przypomina portal społecznościowy :)