Z jakich serwisów randkowych korzystacie?

napisał/a: JulitaLi 2007-07-09 09:54
Ja w ogóle do wszystkich randkowych podchodzę z dużą dozą ostrożności i nie ufam tamtejszym randkowiczom. W serwisach matrymonialnych mam przynajmniej taka pewność, że ich klienci są w jakiś sposób weryfikowani i sprawdzani.
napisał/a: Patka2 2007-07-09 09:56
A ja tam uważam że ilove to świetny serwis randkowy :)
napisał/a: ZdRadek 2007-07-23 11:45
O wow. Serwisy randkowe....dziecinada. Zbiorowisko desperatów i ludzi bez przyjaciół z nadmiarem czasu. Na pewno znajdą się wyjątki. W każdym razie dla mnie żenada.
napisał/a: Cubanita 2007-07-23 12:02
ZdRadek napisal(a):Serwisy randkowe....dziecinada. Zbiorowisko desperatów i ludzi bez przyjaciół z nadmiarem czasu. Na pewno znajdą się wyjątki. W każdym razie dla mnie żenada.
Ja tak nie uważam... jakoś nie wydaje mi się żebym korzystając z tego serwisu cierpiała na nadmiar czasu - przeciwnie brakowało mi go. A przyjaciół też miałam...widac jestem wyjątkiem o którym wspominasz
A że to żenada... dla mnie każdy sposób by poznać fajnych ludzi jest dobry, byleby przyniósł efekt
napisał/a: Patka2 2007-07-23 15:48
ZdRadek napisal(a):O wow. Serwisy randkowe....dziecinada. Zbiorowisko desperatów i ludzi bez przyjaciół z nadmiarem czasu. Na pewno znajdą się wyjątki. W każdym razie dla mnie żenada.

Spędzając czas na forum też masz nadmiar czasu??
To ty jesteś żałosny. Każdy sposób jest dobry żeby poznać kogoś bliskiego.
Idziemy z rozwojem techniki, nowości, nie cofamy się w tył tylko idziemy do przodu.
Internet to teraz najpopularniejsza i przyznaję najlepsza metoda na wszystko.
napisał/a: ZdRadek 2007-07-28 14:36
Patka.
Tam mam trochę czasu. I wolę go wykorzystać dając komuś rady na forum niż ładując kolejne zdjęcia na ilove.
Nie zgodzę sie z tobą że KAŻDY sposób jest dobry....dla mnie akurat serwisy randkowe kojarzą się z ludźmi ,którzy nie potrafią w realu nikogo poznać i "ratują się" internetem.

Uważasz ,że internet to najlepsza metoda na wszystko?
No kurcze a co z seksem?
A co rozmowami w cztery oczy?
Rozumiem że nie wychodzisz w domu?Wszytko najlepiej ci wychodzi przez internet?

Patka

napisal(a):To ty jesteś żałosny


Nie obrażaj mnie.
napisał/a: Patka2 2007-07-28 14:40
ZdRadek, dobra twoje zdanie znamy, moje też.
więc koniec , nie mam zamiaru Ci tego tłumaczyć.
napisał/a: JulitaLi 2007-08-16 15:27
Ja otrzymałam ostatnio nieoficjalną informację od koleżanki, że w jej firmie tworzą nowy portal matrymonialny. Niestety nie wiem jak się nazywa i kiedy ruszy.Na pewno z niego skorzystam. Dam Wam znać czy przynosi skutki.
napisał/a: litka01 2007-08-16 15:36
Ja też, Ja też!! Julitali będę czekać.
napisał/a: nikaos 2007-08-17 11:05
Witam,
tak jak sobie czytam wypowiedzi ZdRadka to aż się uśmiecham...jest tak żenujący że aż słabo się robi. Tak więc go oświecę...Ja mojego męża poznałam właśnie na sympatii i bynajmniej nie dlatego że normalnie nikogo innego nie mogliśmy poznać bo oboje jesteśmy osobami bardzo towarzyskimi i mającymi sporą grupę znajomych, jednak tej jednej osoby nie udało nam się tak poznać, do tego jeszcze do chodzi bardzo absorbująca praca. Internet zaś jest miejsce łatwo dostępnym i zabierającym stosunkowo mało czasu. Także jak się nie znasz to głupot nie pisz!
napisał/a: Złe Mięso 2007-08-19 01:47
Nie używam żadnych. Uważam portale randkowe za ZŁO i poniekąd zgadzam się ze ZdRadkiem. Tak, wiem, jestem żałosny - możecie sobie oszczędzić palców
napisał/a: Marzenaj 2007-08-22 11:39
JulitaLi napisal(a):Ja otrzymałam ostatnio nieoficjalną informację od koleżanki, że w jej firmie tworzą nowy portal matrymonialny. Niestety nie wiem jak się nazywa i kiedy ruszy.Na pewno z niego skorzystam. Dam Wam znać czy przynosi skutki.


Jestem na etapie zapoznawania się z serwisami matrymonialnymi i randkowymi. Tak więc Julitali - czekam na więcej informacji.
Szczerze mówiąc nie pomyślałam, że spotkam tu tak wiele osób poszukujących miłości w podobny do mojego sposób.