Autor Wiadomość

Z jakich serwisów randkowych korzystacie?

Rudex

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2014-07-11, 20:57    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Co do portali randkowych to mam mieszane uczucia. Wiem, ze ludzie poznają się w ten sposób, są z tego nawet związki, ale więcej jest przypadków oszustów i wielkich rozczarowań.
Dlatego też zdecydowałam, ze wolę poznać kogoś w realu. Znalazłam ofertę wyjazdu dla singli w okolicach Kętrzyna. [mod:reklama usunięta] , to kompleks hotelowy, organizują coś takiego jak "Łączymy w pary". Tyle samo pań, co panów i można kogoś poznać odrazu na żywo. Chyba spróbuję taką formę.

KarolciaK

Wysłany: 2014-07-11, 22:12    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Rudex napisał/a:
Znalazłam ofertę wyjazdu dla singli w okolicach Kętrzyna. [mod:reklama usunięta] , to kompleks hotelowy, organizują coś takiego jak "Łączymy w pary". Tyle samo pań, co panów i można kogoś poznać odrazu na żywo. Chyba spróbuję taką formę.

a co maz w tym czasie bedzie robil?

[/url]

barlik

Wysłany: 2014-08-27, 10:03   
Jeśli przez internet rozmawiamy ze znajomymi, znajdujemy przepisy na jedzenie, kupujemy samochód, meble, to czemu nie spróbować przez internet znaleźć partnera?:) Tak na serio, to wydaje mi się, że z takich portali korzysta coraz więcej osób (jak słyszę o tym wśród znajomych), więc biorąc to pod uwagę, powinno być coraz łatwiej kogoś tam znaleźć. Skoro tyle singli tam siedzi, to może druga połówka też tam jest? A na co zwracamy uwagę w opisach osób na portalach? Dla mnie to dość prosta sprawa, bo najważniejsze są te rzeczy, które na mydwoje są dość dobrze wyeksponowane: wspólne zainteresowania i dopasowanie do siebie. A, że mydwoje dużą wagę przykłada do wspólnego dopasowania, to dzięki temu moje zadanie jest ułatwione.

Szyszunia

Wysłany: 2014-08-28, 16:25    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
A ja polecam do testowania nowego portalu randkowego [mod: reklama usunięta] Myślę, że tam można znaleźć kogoś dla siebie ;) :serce: [/fade]

wanusiowa

Wysłany: 2014-08-31, 12:49   
badoo

miltoner

Wysłany: 2015-04-03, 13:26    Chrześcijańki portal randkowy
Polecam stronę [mod:reklama usunięta] miejsce umożliwiające osobom samotnym - myślącym o zawarciu małżeństwa sakramentalnego - znalezienie przeznaczonej im osoby. Na forach mile są widziane osoby zamężne oraz duchowne. Ważnym punktem serwisu jest możliwość uzyskania wsparcia duchowego i psychologicznego przez wykwalifikowaną psycholog: panią mgr Beatę Zduńczyk.

Asia657

Wysłany: 2015-11-20, 17:28    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Ja korzystam z [mod:reklama usunieta] :uscisk: Znajdują się tu materiały o tematyce erotycznej, w tym ogłoszenia towarzyskie, prywatne, sex randki, sponsoring, masaże erotyczne, striptiz – w zależności od potrzeb:-) Duże zainteresowanie i odzew, zarówno ze strony męskiej, jak i damskiej, błyskawiczne odpowiedzi :-) Zdecydowanie konsumpcyjne podejście do tematu:-) Wszelkie fantazje dozwolone - sama mam tam profil założony g:DD

KarolinaMaj

Wysłany: 2016-01-26, 22:30    Randki standard a ero
Ja korzystałam z różnych fotka sympatia badoo choc te sa typowo randkowe. Jeśli ktoś szuka mocniejszych wrażeń to choćby roksa, miejscedoznan itp. Zależy kto co oczekuje od takiej "randki" :)

Asia657

Wysłany: 2016-02-08, 18:35    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Ja polecam Paylove - http://paylove.pl/
Portal ten doskonale śmiga także w komórce i na tablecie :-) Można w błyskawiczny sposób dodać tam ogłoszenie lub poszukać w wolnej chwili osobę chętną do wspólnej zabawy...:-) :serce:

haniayaro

Wysłany: 2016-02-16, 10:58   
ja ze swojej strony polecam bardzo serdecznie portal epolishwife.com.pl - doskonała atmosfera, ludzie. Osobiście umówiłam się już na dwie randki ;)

heya

Wysłany: 2016-06-08, 17:59   
Kiedyś zaglądałam na takie portale np na interii, wydaje mi się, że tam większość kłamie, opisują siebie tylko od tej najlepszej strony, zdjęcia wstawiają nie swoje, nie ma to jak w realu :-D

staypositive

Wysłany: 2017-02-16, 21:30    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Ja korzystam z sympatii i mam nietypowy problem z tym portalem- odzywają się do mnie prawie same kobiety sukcesu, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Problem tkwi we mnie- powierzchownie jestem całkiem fajnym gościem, raczej z charakteru, stylu bycia niż wyglądu. Po głębszym poznaniu wychodzi na jaw, że tak na prawdę bliżej mi do nieudacznika (kiepskie wykształcenie, praca i średnia zaradność życiowa, oprócz ciekawych pasji). Niestety 95% dziewczyn z moich bliższych i dalszych okolic to owe fajne laski. :-?

Kasia321

Wysłany: 2017-03-27, 23:16    Re: Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
staypositive napisał/a:
Ja korzystam z sympatii i mam nietypowy problem z tym portalem- odzywają się do mnie prawie same kobiety sukcesu, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Problem tkwi we mnie- powierzchownie jestem całkiem fajnym gościem, raczej z charakteru, stylu bycia niż wyglądu. Po głębszym poznaniu wychodzi na jaw, że tak na prawdę bliżej mi do nieudacznika (kiepskie wykształcenie, praca i średnia zaradność życiowa, oprócz ciekawych pasji). Niestety 95% dziewczyn z moich bliższych i dalszych okolic to owe fajne laski. :-?

Biedaczku ;) Ja siedzę na randki24.pl, może nie jestem tam gwiazdą, ale mam powodzenie wśród mężczyzn i przyznam, że czuję pewien dyskomfort gdy okazuje się, że 35 letni facet, z którym jestem właśnie na randce mówi mi, że mieszka z mamą... Skoro uważasz się za nieudacznika i nie satysfakcjonuje Cię to co sobą obecnie reprezentujesz, to może po prostu spróbuj to zmienić...

Zekuna

Wysłany: 2017-05-01, 13:54   
A korzystaliście z aplikacji na smartfona o nazwie FlirtCards? Ja ostatnio z niej właśnie korzystałam i fajnych ludzi poznałam :)

patix01

Wysłany: 2017-05-18, 08:39    Z jakich serwisów randkowych korzystacie?
Jeśli chodzi o randki to polecam wam Abc uwodzenia

Odpowiedz do tematu