Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???

napisał/a: margaret3 2010-02-12 09:43
vanilla napisal(a):u nas jako, ze nie obchodzimy walentynek w stylu kolacji, prezentów itp, to skupimy się na fragmencie
err napisał/a:
i ...
:D

Hehe każdy rodzaj świętowania dobry zwłaszcza ten Ja niestety mam @ Wiec pozostaje Nam jedzenie i filmy.
kalaffiorek napisal(a):aczkolwiek moze jakies wyjscie do kina,
Ło matko ja nienawidzę tego dnia wychodzić gdziekolwiek bo wszędzie atakują mnie tłumy ludzi
napisał/a: monia81 2010-02-12 13:48
a u mnie zapowiadalo sie tak fajnie ;( kolacja przy świecach , winko itp
a okazało się, że mąż zostaje dłużej w delegacji i lipa z moich / naszych planów ;/

jestem strasznie zła ;/ i mam focha heheh

[ Dodano: 2010-02-12, 14:00 ]
kalaffiorek,
ja miałam zrobić canneloni, juz tydz sie do niego przygotowywałam heheh ;) , ale lipa jest i zostaje mi tylko w walentynki piwo chipsy i romansidla od rana (na canal + zaczynaja się juz od 8:30 heheh
napisał/a: mnpszmer 2010-02-12 16:35
A my w tym roku nie mamy co zrobic z dzieckiem i bedzi
err napisal(a):no name, czy Ty kiedyś nie pisałeś pożegnalnego posta?

no tez mi sie wlasnie tak wydawalo i bylam zdziwiona, ze jestes no name,


My nie mamy w tym roku co zrobic z dzieckiem, ale w dzien ja wymeczymy zeby na wieczor poszla wczesnie spac i sobie zrobimy wieczor serowy.Najpierw zjemy fondue serowe z bulka no i potem sery plesniowe, ale nie smierdzace z rozowym winkiem i filmami.
napisał/a: Mazurek666 2014-02-05 18:44
Walentynki już za kilka dni, więc jeśli jeszcze nie macie pomysłu gdzie je spędzić to ja polecam zaprzyjaźniony [mod:Reklama usunięta] znajdujący się tylko 1.15 h od Krakowa i 2h od Warszawy.
Przytulne pokoje, przepyszna kuchnia, urokliwa okolica, idealny na weekend we dwoje:) (Wiem, bo sam sprawdziłem i było super)

Ceny też mają całkiem przystępne!
[mod:Reklama usunięta]

Przygotowali nawet specjalną ofertę pakietów dla Zakochanych:)

"Pakiet mini już za 99zł/os a w nim:
Kolacja przy świecach 14 lutego, nocleg w pokoju 2 osobowym oraz śniadanie.

Pakiet medium już za 119zł/os a w nim:
Kolacja przy świecach 14 lutego, nocleg w pokoju 2 osobowym oraz śniadanie i obiad.

Pakiet large już za 189zł/os a w nim:
Kolacja przy świecach 14 lutego, 2 noclegi, 2 śniadania, obiad i kolacja.

Do każdego pakietu upominek od Gospodarzy."

Sprawdzone miejsce, polecam!
napisał/a: kulkurydzka 2014-02-06 08:54
ja zaplanowałam romantyczną kolację-niespodziankę; super się składa, że 14 mam wolne i będę miała czas, żeby wszystko przygotować :D tylko jeszcze nie do końca wiem, co ugotować, na razie kupiłam tylko foremki do muffinek w kształcie serduszek :D
napisał/a: trou 2014-03-03 19:37
Ja mojemu facetowi podarowałam... siebie w kokardzie ;) Samej kokardzie ;)
napisał/a: E-kwiaty 2014-03-05 12:47
Moim zdaniem zarówno na Walentynki jak i teraz z okazji Dnia Kobiet,warto pomyśleć o bukiecie kwiatów dla swojej dziewczyny. Na pewno takie zamówione do domu będą bardzo miłą niespodzianką:)
napisał/a: olcia898 2018-01-07 17:38
Mnie mój chłopak w tamtym roku na Walentynki zabrał do hotelu ze spa Lubicz w Ustce i muszę przyznać, że było przecudownie! Zrobił mi niesamowitą niespodziankę, bo zawsze marzyłam o tym żeby kiedyś pojechać do spa i się udało. Hotel bardzo elegancki, czysty, super basen, świetne zabiegi w spa i przemiła obsługa.
napisał/a: szyszeczkas 2018-02-05 15:30
Patrz po promocjach w Empiku. Bardzo dużo rzeczy przecenili - zapachy, elektronika, książki, filmy i inne tematy. Jak wydasz 100 zł to masz jeszcze dodatkowe 15 proc. rabatu. Walentynki czy nie walentynki - po prostu poszczególne produkty można kupić teraz bardzo tanio, a przy niektórych zapachach te stawki są nawet kosmicznie niski.
napisał/a: elwirra_lis 2018-04-08 04:40
oświadczyny
virtuzz
napisał/a: virtuzz 2019-03-03 14:58
Ostatnio bardzo popularne stają się intymne sesje zdjęciowe. Sam zresztą takie organizuje, ale to jest dobry prezent na każdą okazję. Nawet brak okazji jest dobrą okazją... żeby zrealizować wyjątkową sesję foto. Później to doskonały materiał na to, że jak Cię Twój face poprosi o zdjęcie, to podeślesz mu swoją pikantną fotę z sesji, a nie zwykłego selfika.