Walentynki - czym zaskoczyć ukochaną osobę???

asiuuuulek
napisał/a: asiuuuulek 2010-01-30 20:19
milena70, heheh z tym to jest śmiesznie,mój brat zawsze kupywał sobie ze swoimi dziewczynami takie prezenty i teraz ma chyba ze 4 poduszki ze zdjeciami swoimi eks heheh chociaz powiem szczeże,że ostatnio rozmyślaliśmy nad kubkami z naszymi zdjęciami
Ogólnie nie obchodzę Walentynek...nie lubię tego święta,bo dla mnie to jest głupota. Przecież kochamy się cały czas a nie tylko raz w roku w tym dniu... to będzie dzień jak każdy inny, nie mamy żadnych planów heh ewentualnie kupię mu jakieś bokserki śmieszne hehe
napisał/a: ~gość 2010-01-30 21:48
o teraz mi wpadł pomysł do głowy, są na necie dostępne takie pary kubeczków w kształcie serc, które fajnie do siebie pasują (jak ktoś nie wie jakie to pisać, poszukam fotek :) ) i na takich pasujących do siebie kubaczkach możnaby zdjęcia sobie nawzajem zrobić :D muszę mojemu zaproponować jak się wyprowadzimy :)
napisał/a: ~gość 2010-01-31 00:14
monia81 napisal(a):
i żel do masażu durex play (taki w różowej czy fioletowej butelce- używał ktoś ??)



fuj fuj fuj ! te żele są okropne, nie polecam! Ani ładnie pachną, ani nie smakują, a najgorsze jest, że po kilku minutach klei się cholernie do wszystkiego.
Dużo lepsze są z tej samej firmy żele zapachowe i smakowe ( mój ulubiony- wiśnia)
napisał/a: monia81 2010-01-31 08:18
tak tylko ja bym chciała męzowi zafundowac super masaż, a ten wiśniowy sie do tego nie nadaję ;) (ja używam niebieskiego i czerwonego - i jestem zadowolona)
ale juz postanowiłam, że kupę aromatyczny olejek do masażu i grę ;)
napisał/a: ~gość 2010-01-31 12:22
monia81 napisal(a):tak tylko ja bym chciała męzowi zafundowac super masaż, a ten wiśniowy sie do tego nie nadaję
oj zdecydowanie nie. Klei się to dziadostwo :/
napisał/a: milena70 2010-01-31 19:22
asik:) napisal(a):milena70, heheh z tym to jest śmiesznie,mój brat zawsze kupywał sobie ze swoimi dziewczynami takie prezenty i teraz ma chyba ze 4 poduszki ze zdjeciami swoimi eks heheh chociaz powiem szczeże,że ostatnio rozmyślaliśmy nad kubkami z naszymi zdjęciami
Ogólnie nie obchodzę Walentynek...nie lubię tego święta,bo dla mnie to jest głupota. Przecież kochamy się cały czas a nie tylko raz w roku w tym dniu... to będzie dzień jak każdy inny, nie mamy żadnych planów heh ewentualnie kupię mu jakieś bokserki śmieszne hehe



No własnie , moze istniec prawdopodobieństwo powtórzenia prezentu.
Ale w sumie co innego wymyslec w takie swieto...
Ja chyba kupie kule ze zdjeciem.
napisał/a: ~gość 2010-01-31 22:58
biorę się za przekopywanie tego tematu, bo walentynki coraz bliżej, a ja pomysłu nie mam
napisał/a: ~gość 2010-01-31 23:08
A polecacie jakieś gry erotyczne? Pisałam w innym temacie, ale zero odzewu, więc może tu ktoś jakąś wypróbował i podzieli się opinią?
napisał/a: monia81 2010-01-31 23:19
kwiatlotosu,

ja sie własnie zastanawiam i sporo czytałam na ten temat i chyba więcej pozytywnych opinii

http://cokupic.pl/opinie/Gra-Erotyczna-ROZKOSZ-1/33e8d82e1f8d8100
napisał/a: ~gość 2010-01-31 23:34
monia81, a ja zastanawiam się nad:
http://www.allegro.pl/ite...rex_gratis.html
i
http://www.dladwojga.pl/n...zent-p-511.html

O tej Rozkoszy czytałam gdzieś trochę negatywów, także sama nie wiem Ale taka gra to fajny pomysł na prezent
asiuuuulek
napisał/a: asiuuuulek 2010-01-31 23:35
milena70 napisal(a):No własnie , moze istniec prawdopodobieństwo powtórzenia prezentu.
Ale w sumie co innego wymyslec w takie swieto...
Ja chyba kupie kule ze zdjeciem.

no właśnie...kula ze zdjęciem nie głupi pomysł ja też właśnie nie mam nigdy pomysłów i wogóle wszędzie te serduszka o matko doprowadzają mnie do szału he he
napisał/a: igmu 2010-02-01 00:50
Dałyście mi do myślenia tą grą :D Ale... ja w łóżku jestem dość niesmiała - myslicie ze ta gra da sie to przełamac? Moj K byłby zachwycony :D
Mozna to w jakims sklepie kupic, czy tylko w necie?
I jak jutro zamowie, to do 14 przyjdzie? :)