Niespodzianka , romantyczna kolacja, noc , dla dziewczyny.

napisał/a: pyrci 2015-07-12 20:20
Witam . Moja dziewczyna własnie wraca z wakacji. Chciałbym ją jakoś zaskoczyć i zrobić dla niej jakiś mega dzień. Zabrać ja na noc na działkę ( ponieważ mieszkam z rodzicami) przygotować jakąś romantyczna kolację.I planuje teraz jak ma wyglądać ten dzień , na pewno przyjadę po nią z kwiatami. Potem spędzimy dzień z miłymi rzeczami dla niej, zabiore ją gdzieś itp. Pod koniec dnia zamierzam zawiązać jej oczy i zaporwadzic na działke. I tu pytanie jak to ma wyglądac bo w tych sprawach jestem zielony pierwszy raz organizuje cos takiego. Na pewno chce kupić świeczki zapachowe, olejek do masażu ponieważ planuje jej zrobić masaż,puścić jej ulubioną myzke, może porozrzucac płatki róż po domku ? Rozłożyc koc w nocy pooglądać gwiazdy. Jakie niespodzniaki moge jej jeszcze sprawić , proszę o pomoc ;/
napisał/a: zaneta-g 2015-07-14 10:32
Dosyć standardowa ta Twoja niespodzianka.

Ja bym zawiazal jej oczy, wymasował jej kark, porozmawiał z Nią, zanurzył truskawkę w gorącej czekoladzie lub szampanie i nakarmił ją, zlizał z jej ust/karku czekoladę/szampan a póżniej bym ją położył i rysował serduszka na jej ciele i całował ją w tych miejscach :)
napisał/a: Valkiria_ 2015-07-14 15:30
entit, to co piszesz też jest mocno standardowe....