Miłość przez INTERNET czy to mozliwe jak myslicie????????

napisał/a: elizunia20 2009-09-24 15:44
białadama napisal(a):


Może nie tyle co można się zakochać przez internet ( chociaż... ) a zauroczyć,a potem w realu okazuje się czy faktycznie nas tak do siebie ciągnie,czy wyjdzie lipa.U nas bylo na PLUS,wielki PLUS. :D



Zgadzam sie z Twoimi słowami, przez net można sie zauroczyc a miłośc może przyjść po spotkaniu w realu... ja tak mialam ale to inna smutna historia:(
pozdrawiam
napisał/a: ~gość 2009-12-21 15:06
Drodzy Forumowicze. Dokładnie 4 miesiące temu napisałam, że zakochac się przez neta to jak trafić 6 w lotto. No i wygląda na to że trafiłam no i może nie zakochać się prze neta ale poznać osobę w której można sie zakochać i której pewnie nie poznałoby się gdyby nie przypadek - sieć życzę szczęścia w poszukiwaniach i ostożności na czatach
napisał/a: ~gość 2010-01-08 18:22
Ja poznałam Mojego Kamila na epulsie. Dawne dzieje heh.. Zajrzałam do niego na jego konto i coś mnie tknęło żeby napisać. On odpisał i tak się wszystko zaczęło. Pisalismy najpierw smsy potem godzinami rozmawialismy przez telefon (rachunki straszne były..) i po miesiącu spotkaliśmy się. Było to dziwne uczucie jak go zobaczyłam poczułam te takie motylki mimo że miałam dużo kolegów to on mi zawirował w głowie. Na drugiej randce on mnie poprosił o chodzenie ja się zgodziłam powiedział mi że mnie kocha. Chociaż ja czułam to już wcześniej ale siedziałam cicho nie chciałam powiedzieć tego pierwsza i jak on mi to powiedział to ja mu od razu to samo powiedziałam.. Po 4 latach jesteśmy narzeczeństwem. I zawsze jak widzę jego to mam te motylki w brzuchu gardle wszędzie hehe. . Jak mam wolne to czekam aż on wróci do domu i on ma to samo. Jak musze wyjechać i wracam to się pytam jak minął mu dzień a on że bez mnie było mu smutno.
napisał/a: kamilka321 2016-05-04 15:50
Jak dla mnie wszystko jest możliwe, jesli się tylko czegoś bardzo chce i stara się o to ze wszystkich sił. ja 2 lata temu poznałam męża na ezeo.pl i przez 1,5 roku byliśmy w związku na odległość. Teraz wiem, że dzięki temu mam pewnośc, że nic nie zakłóci naszej miłości.
napisał/a: heya 2016-06-08 17:52
Znam dużo par, które poznały się przez Internet i ich miłość kwitnie, myślą o ślubie itp
napisał/a: Pysiana 2016-07-24 21:41
Moja koleżanka poznała faceta przez internet. Później żałowała, bo okazał się psycholem. Nie mogła się od niego uwolnić. Tak jej zatruwał życie, że sprawa skończyła w sądzie. Jednak nie zraziło jej to za bardzo i kilka tygodni później poznała następnego (obecnie męża) :)
napisał/a: Lara00 2017-02-08 16:09
Warto tylko zainteresować się tym, co to jest komunikacja hiperpersonalna ;) Wyolbrzymiamy pozytywne cechy osób poznanych w Internecie i dlatego tak łatwo przychodzi zakochanie
Gonaa333
napisał/a: Gonaa333 2017-06-14 14:10
Ciekawą stronę zawierającą taką tematykę jak speed dating, tzn. szybkie randki na terenie Krakowa oraz Wrocławia posiada serwis https://minirandki.pl/ Na pewno warto odwiedzić.
Pozdrawiam :)
napisał/a: agnieszk1_87 2017-12-20 14:06
Ja poznałam swojego chłopaka właśnie przez internet, na portalu randkowym kochaj.pl. Dość długo pisaliśmy i rozmawialiśmy ze sobą i po czasie postanowiliśmy się spotkać. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam że coś z tego będzie. I za kilka dni wprowadzamy się do wspólnego mieszkania.