[Seks analny] - pytania, problemy, porady

napisał/a: nuczka2 2007-05-26 17:44
Cześć , mam takie pytanko , troszke mnie to krępuje ale spytam od jakiegoś czasu mój facet chce się kochać analnie !!! jest to nieprzyjemne (raz dałam się namówić ,nigdy więcej !!!) ,czy wszystk0o z Nim w porządku ?
Mówi mi podczas stosunku rzeczy typu :" chciałabyś jeszcze by tu był jakiś facet , prawda? "
Nie wiem co mam o tym myśleć , nie jesteśmy już tacy młodzi , mamy po 28 lat , ja chce budować związek normalnie , a On wyskakuje z jakimiś zboczeniami ...Co Wy tym myślicie ? Napiszcie prosze !!!!!
napisał/a: Ancja 2007-05-26 17:49
Kazdy ma jakies fantazje seksualne. Moze by chcial zobaczyc jak jego dziewczyna wyglada kochajac sie z innym mezczyzna? ja bym chciala trojkacik sprobowac ale moj mezczyzna jest stanowczo na nie. Tak samo z seksem analnym.. chce czegos nowego. Brzydko mowiac "tam" sie juz nawpychal teraz chce gdzieś indziej powpychac! :)

Wszystko zalezy od Ciebie. Jeśli nei chcesz powiedz mu to jasno i wyraźnie, powinien zrozumiec ( jak nei od razu to po pewnym czasie ).
napisał/a: noemi4 2007-05-26 17:57
nuczka to zależy od osoby, niektórzy uznają to za zboczenie, inni za coś normalnego, najważniejsze, żeby OBIE strony wyraziły zgodę, nie rób nic na siłę Ja bym osobiście nie chciala żadnego trójkącika, nawet jakby M. chcial (na szczescie nie chce), ale co osoba to inne upodobania...
napisał/a: tysia3 2007-05-26 23:47
nuczka..wydaje mi sie ze macie inne temperamenty.jemu znudzil sie juz tradycyjny seks.tak naprawde wszyscy jestesmy dewiantami tylko jedni mniej drudzy bardziej.ja lubie eksperymentowac w lozku i czesto mam wybujale fantazje.moj narzeczony jest raczej tradycjonalista.ale i tak calkiem niezle sie dogadujemy raz na jakis czas pozwala mi na ostry seks nawet analny ktory rzeczywiscie na poczatku jest nieprzyjemny ale mozna sie przyzwyczaic a nawet miec z tego przyjemnosc(przy uzyciu srodkow poslizgowyc).przyznaj sie tak szczerze czy absolutnie nigdy nie marzylas o trojkacie i tym podobnych??stosujesz troszke ostrzejsze urozmaicenia jak klapsy,drapanie,gryzienie,swinskie slowka,przwiazywanie do lozka?
A tak na marginesie to wybacz ze pytam ale z natury jestem bardzo ciekawska...jak rozwiazala sie sytuacja z poprzedniego watku??widze ze jestescie razem wiec to znaczy ze Cie nie zdradzal??i wnioskuje takze ze po prostu mial ochote na "nowy"seks??pozdrawiam
napisał/a: Wariat 2007-05-27 11:43
Witaj, skorto Twoj partner chce sexu analnego to mu go daj - kupcie wibrator i mu wlozcie w pupe i wykonujciee ruchu posuwisto zwrotne - ciekawe czy mu sie spodoba i czy bedzie sie godizkl na ot tak czesto?


A co do trojkatow? bylibyscie w stanie sie podzielic kims swoja osoba lub np w spokooju patzrec jak Wasz partner uprawia sex z inna lub jak Wasza dziewczyna jest zaspokajana przez kogos innego - jesli tak - to chyba zdrada w Waszych zwiazkach nie moze zaistniec...Dla mnie to chore - ale to tylko moje zdanie:)
napisał/a: Kinia 2007-05-27 13:50
Nie rób niczego do czego nie jesteś przekonana, powiedz mu po prostu, że Ty lubisz tradcyjny seks i nioe chcesz żadnych trójkątów, myslę, że jak Cię kocha to zrozumie, że nie masz takich potrzeb i będzie ok. Dla mnie anal też jest niedopuszczalny, ale nawet nie to, że nie lubię eksperymentów, ale jakoś to źle mi się kojarzy i nie sądzę, żeby mi to sprawiło przyjemność, na cos takiego nie dałabym się namówić.
napisał/a: ~gość 2007-06-04 13:42
Wariat napisal(a): bylibyscie w stanie sie podzielic kims swoja osoba lub np w spokooju patzrec jak Wasz partner uprawia sex z inna lub jak Wasza dziewczyna jest zaspokajana przez kogos innego


NIGDY PRZENIGDY!!!! na szczęście mój Skarb nigdy nie miał takich pomysłów i ja też nigdy bym tego nie chciała. Przecież to jest poprostu drastyczne!!! dla mnie to nie miłość w takim przypadku!!
napisał/a: patrysia3 2007-06-04 14:10
Mój chłopak też chciał uprawiać seks analny jednak ja się nie zgodziłam i nigdy nie zgodze. Zrozumiał

nuczka powiedz chłopakowi, ze sobie nie sprawia to przejemnosci, ze wrecz przeciwnie nie podoba Ci sie to...powinien zrozumiec.
napisał/a: marionette 2007-06-04 15:24
nuczka napisal(a):a On wyskakuje z jakimiś zboczeniami ..

dla mnie to nie jest zboczenie. różne rzeczy ludzi kręcą i dopóki nie robi się nikomu krzywdy to według mnie wszystko jest jak najbardziej ok.

jeżeli Ciebie seks analny zupełnie nie kręci (już tego spróbowałaś i nie spodobało ci się) to uważam, że powinnaś powiedzieć miłe, ale stanowcze NIE.

może poszukacie czegoś co rozpala Was oboje?
napisał/a: ninka87 2007-06-04 15:54
Ja również jestem na NIE jeśli chodzi o seks analny ... Źle mi się kojarzy a w dodatku jest nieprzyjemny (przynajmniej takie jest moje odczucie).

Jeśli chodzi o trójkąty to bym się nigdy na coś takiego nie zdecydowała ... Nie mogła bym patrzeć na to, jak mój ukochany kocha się z inną kobietą. Nigdy przenigdy! Ja również nie mogła bym się kochać z innym mężczyzną.
napisał/a: patrysia3 2007-06-04 15:58
ninka87 w 100% sie z Toba zgadzam.
napisał/a: Belay 2007-06-05 09:59
Jestem zdania, że w łóżku należy robić tylko takie rzeczy, które dają przyjemność zarówno jednej, jak i drugiej osobie. Seks analny, wielu kobietom przychodzi z trudem. Mnie osobiście wydaje się to bardzo niehigieniczne i jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Mam jakąś wewnętrzną blokadę i tyle - tego nie da się przeskoczyć.

napisal(a):Witaj, skorto Twoj partner chce sexu analnego to mu go daj - kupcie wibrator i mu wlozcie w pupe i wykonujciee ruchu posuwisto zwrotne - ciekawe czy mu sie spodoba i czy bedzie sie godizkl na ot tak czesto?


Aż zarechotałam jak to przeczytałam, ale jest w tych słowach pewna mądrość. Czasem faceci nie zdają sobie sprawy, że to miejsce wyjątkowo wrażliwe i kobiecie nie zawsze może sprawiać przyjemność seks analny.

Na trójkąt może bym się zgodziła bo zwyczajnie jestem ciekawa jak to jest, ale raczej w wolnym związku i przed ślubem - nigdy bowiem nie wiadomo jak ta decyzja (podjęta wspólnie) może później wpłynąć na nasz związek. Jedni przejdą nad tym do porządku dziennego, inni będą to sobie wygarniać w trakcie kłótni, a jeszcze inni odbiorą to jako przyzwolenie na seks z innymi osobami.

Jeśli facet nie rozumie tego, że nie masz na coś ochoty - może trzeba go wymienić..