ochota na seks

napisał/a: adamo41 2017-02-22 23:37
witam wszystkich serdecznie, jestem sam samotny nie mam kobiety nie mam seksu a bardzo chce mieć jedna kobieta jest zajeta druga mowi, że za krótko sie znamy, trzecia nie odpisuje na smsy lub nie odbiera telefonu, jak byłem niedawno w klubie zatańczyłem z piękną kobietą kilka razy a potem sie pytam czy pójdziemy do łóżka to ona mi mówi, że źle trafiłem albo, że nie jestem taka łatwa, więc mam pytanie co zrobić jak sprawić aby kobieta otworzyła swoją muszlę, aha a ostatnio jak się umówiłem z jedną kobietą w centrum miasta, miałem nadzieje, że w końcu mi się uda, zjedliśmy kolację w restauracji i jak wyszliśmy to się jej zapytałem, czy się ze mną jeszcze umówi czy spotka a ona powiedziała, że dopiero co wyszliśmy z restauracji a ja się jej pytam od razu o takie rzeczy, czyli co niepotrzebnie sie pytałem chyba albo nie wiem o co jej chodziło, sumując to zrobić co powiedzieć, żeby to wszystko poszło po myśli, żeby był ten seks, mam 29 lat a nie jeszcze nie miałem dziewczyny wizyty w agencji nie liczę, a raz była przygoda która trwała tylko 3 razy a potem już nic, proszę wszystkich bardziej obytych doświadczonych o jakieś porady i wskazówki, dziękuję za uwagę, pozdrawiam

[ Dodano: 2017-02-23, 21:14 ]
dlaczego nikt nic nie napisze ?