Jakie leki na erekcję

napisał/a: llll 2016-09-26 08:04
Witam. Piszemy tutaj anonimowo tak wiec dziewczyny mam nadzieję,ze mi pomożecie. Mianowicie szukam leku na erekcję dla mojego męża. Koniecznie BEZ RECEPTY). Ma problemy z erekcją, ciągle są między naim kłótni. On albo sie nie przyznaje albo mówi,ze do lekarza nie pójdzie.Tak więc pomyślałam sobie,że moze mu położę te tabletki jakoś tak dyskretnie na stole?

Co o tym sądzicie?
napisał/a: xn39 2016-09-27 07:46
llll napisal(a):Witam. Piszemy tutaj anonimowo tak wiec dziewczyny mam nadzieję,ze mi pomożecie. Mianowicie szukam leku na erekcję dla mojego męża. Koniecznie BEZ RECEPTY). Ma problemy z erekcją, ciągle są między naim kłótni. On albo sie nie przyznaje albo mówi,ze do lekarza nie pójdzie.Tak więc pomyślałam sobie,że moze mu położę te tabletki jakoś tak dyskretnie na stole?

Co o tym sądzicie?


Może byc to pomysł, niemniej sama jestem zdania,że lepiej jakbyś z nim jednak o tym porozmawiała. Wiem, że dla niego to stresująca sytuacja jednak jeśli mu nie uświadomisz,że powinien przyjmować to może rzuci te tabletki w kąt. Mój aktualnie bierze Eromen. Również miał takie problemy, jednak nie rzucał się ale po prostu kupił sobie tabletki i wszytko jest już ok.
napisał/a: llll 2016-09-27 13:52
Hmm.. możesz coś więcej o nim napisać? Pytam, przeglądałam w necie i nie znalazłam zbyt dużo informacji na jego temat.. Najbardziej interesowałby mnie skład - czy nie ma w nim czegoś, co mogłoby zaszkodzić?
napisał/a: xn39 2016-09-28 08:41
llll napisal(a):Hmm.. możesz coś więcej o nim napisać? Pytam, przeglądałam w necie i nie znalazłam zbyt dużo informacji na jego temat.. Najbardziej interesowałby mnie skład - czy nie ma w nim czegoś, co mogłoby zaszkodzić?

L-arginina – Tribulus terestris – Żeńszeń – Maca – Selen – Cynk – Guarana - wzięłam skład z ich strony www. Tak więc jak widzisz są to same ziołowe składniki. Nie powinno mu na pewno zaszkodzić. Za to powinno mu pomóc.Rozmawiałaś z nim o tym?
Swoją drogą to poczytaj sobie o tym środku w sieci.Polecają go na forach medycznych.
napisał/a: llll 2016-09-28 14:20
Dobra dzięki...
Zamówiliśmy.. Powinno przyjść jeszcze w tym tygodniu.