Staje i opada i tak w kółko (problem z erekcją)

napisał/a: jozek6699 2014-11-03 15:11
Witam, zarejestrowałem się na forum bo mam problem.
Jestem po 40.
Od kilku tyg, podczas gry wstępnej z moją lubą mój sprzęt sam pokazuje że powinniśmy już przejść do ataku (mocny wzwód), a jak przychodzi co do czego (wkładam go do środka) to po 5 min opada.

Potem jak go wyciągam i zaczynamy się pieścić to znów staje, a jak go wkładam to znowu kaplica i tak w koło Macieju. Czy grozi mi impotencja, czym to może być spowodowane?

Generalnie ostatnio prowadzę spokojny tryb życia, ale za to jeszcze kilka lat temu moje życie to było jedno wielkie „sex, drug and rock and roll”. Od czego powinienem zacząć?

Byście doradzili jakieś naturalne preparaty albo sposoby na wzmocnienie 
napisał/a: dr preszer 2014-11-04 09:35
Może partnerka nie jest dostatecznie atrakcyjna albo jest za luźna ?
napisał/a: jozek6699 2014-11-04 17:25
dr preszer - ona jest wporządku..
Trochę szukałem na internecie. Tutaj dostałem na mejla darmowe artykuły o naturalnych sposobach [reklama usunięta]. Ktoś z was testował?
napisał/a: tymon1090 2014-11-05 21:39
Powinieneś zacząć od wizyty u lekarza a nie rejestracji na forum :P i to jest chyba najlepsza rada, bo to może być naprawdę wszystkim spowodowane
napisał/a: morris44 2015-01-25 02:28
no wiadomo że po 40stce może się zdarzyć :P ja na szczęście ominąłem lekarza dzięki tabletkom [mod:reklama usunięta], może i Tobie pomogą.
napisał/a: dawid656 2016-01-06 19:21
wszyscy tak doradzaja wizyte u lekarza, ale wiem z wlasnego doświadczenia ze czasami po prostu się nie da też zdarzylo mi sie miec problemy z erekcja, przyjemne to nie było... wyprobowalem kilka reklamowanych leków i nic. pomogl jedynie suplement [reklama usunięta]. do teraz go lykam od czasu do czasu jak chce troche poszalec z moja pania
napisał/a: stylewka 2016-01-26 22:02
Wizyta u lekarza to dla większości mężczyzn powód do wstydu dlatego lepiej zamówić [mod:reklama usunieta] i zobaczyć czy po niej sytuacja się poprawi. Jeśli nie to wtedy do lekarza już siła zaciągnąć. Mój partner też miał podobny problem i okazało się, że to przez problemy w pracy a ja już miałam w głowie tysiące myśli, ze mnie zdradza, że jest chory, że ma mnie dość itd.