sex zbliza?? brak sexu oddala??

napisał/a: czarny2 2007-02-05 04:19
Jak myślicie?? sex w związku jest potrzebny?? Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić?? dodam tylko ze jestem z dziewczyna 1,5 roku i jeszcze tego nie robilismy!!
napisał/a: iza19821 2007-02-05 07:21
czarny napisal(a):sex w związku jest potrzebny??


WYDAJE MI SIE ZE TAK;choc napewno nie jest najwazniejszy.

czarny napisal(a):Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić??


wydaje mi sie ze Nie,bo istnieja inne sposoby !!!
czarny napisal(a):dodam tylko ze jestem z dziewczyna 1,5 roku i jeszcze tego nie robilismy!!


ale to chyba nie jest najwikeszy problem.
napisał/a: Patka2 2007-02-05 08:27
Ja uważam że seks bardzo zbliża ludzi. I jest bardzo potrzebny.
Oczywiscie nie jest najważniejszy.

Ale sa ludzie którzy potrzebuja go bardziej niz inni.
Ja powiem za siebie. Dla mnie ta część wspólnego zycia jest bardzo ważna.
napisał/a: angelaxxx 2007-02-05 09:53
czarny napisal(a):sex w związku jest potrzebny??

mysle ze na pewno jest potrzebny chciaz uwazam tak jak dziewczyny nie jest on najwazniejszy.
czarny napisal(a):Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić??

zalezy jakie kto ma do tego podejscie! ktos kto natarczywie pragnie seksu nie wytrzyma,
natomiast bez seksu da sie wytrzymac i im dluzej trzeba czekac tym jest on lepszy
napisał/a: samsam 2007-02-05 11:32
czarny napisal(a):sex w związku jest potrzebny??

Bardzo.

czarny napisal(a):Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić??

Tak. Zwłaszcza mężczyzna może sie oddalić. Z kobietami to różnie bywa.

czarny napisal(a):odam tylko ze jestem z dziewczyna 1,5 roku i jeszcze tego nie robilismy!!

No wiesz, nie ma na to reguły, kiedy ma byc ten pierwszy raz. Porozmawiaj z partnerką.
napisał/a: jente8 2007-02-05 11:41
Seks też może sprawić, że się od siebie oddalicie. W jaki sposób? Jeśli jedno z partnerów robi to nie dlatego, że chce, tylko "dla" tego drugiego. Nie mówię, że to jest reguła. Ale się zdarza. I dlatego radzę - nie naciskaj za bardzo. Bo wtedy z pewnością się od siebie oddalicie: albo ona, bo zgodzi się nie dlatego, że naprawdę chce, tylko dlatego, że Ty chcesz; albo Ty, gdy ona Ci odmówi.
To, że jesteście ze sobą 1,5 roku i jeszcze nie uprawialiście seksu, to nie jakaś straszna tragedia. Nic na siłę...
napisał/a: Neska 2007-02-05 20:35
ja myślę, że seks bardzo zdbliża i jest bardzo potrzebny w związku, głównie dlatego, że jest to część naszego życia do której mamy wstęp tylko my i nasz partner co powoduje, że więź między dwojgiem kochających się ludzi staje się jeszcze mocniejsza. Wiem to z własnego doświadczenia

sylwia napisal(a):czarny napisał/a:
Czy z powodu braku sexu można się od siebie oddalić??

Tak. Zwłaszcza mężczyzna może sie oddalić. Z kobietami to różnie bywa.


również tak myślę
napisał/a: ~gość 2007-02-06 12:26
czarny twoj problem dalej sie nie rozwiazal???ja na twoim miejscu zastanowila bym sie nad sensem tego wszystkiego!!! nie chodzi o seks ale mi sie po prostu wydaje ze ty sie najnormalniej w swiecie meczysz!!z ta kobita! !przemysl sobie czy warto to ciagnac...jak masz odnalesc prawdziwa miloc skoro jezeli gdzies jestes to widziany ze swoja partnerka a moze trzeba to zmienic...nie wiem zadecyduj bo mi juz normalnie cie zal...:)) pozdrawiam cie serdecznie i nie gniewaj sie na mnie za moja wypowiedz....

[ Dodano: 2007-02-06, 12:27 ]
a co do pytania w poscie to ja mam podzielone zdanie:))
napisał/a: czarny2 2007-02-06 13:31
Cczarnula19 moze i masz racje ze sie mecze ale szkoda mi zmarnowac 1,5 roku zwiazku i dlatego caly czas jakos wytrzymuje.....napewno nie jest latwo ale nie chce jej zranic bo wiem jak ona sie zachowuje gdy sie rozstajemy (az nie moge na to patrzec) ona wpada w jakis szal i nie kontroluje tego co robi jakby byla jakas nawiedzona.....ona jest naprawde zajeb*** dziewczyna tylko nie wiem czy dla mnie bo jestesmy zupelnie inni ona grzeczna, madra, slucha sie rodzicow a ja?? nie ucze sie (jak na razie) mialem kilka spraw w sadzie z rodzicami nie gadam od tygodnia...a to jak sie poznalismy to wogole opowiesc jak z bajki ale nie bede sie o tym rozpisywal bo i tak juz zjechalem z tematu:P:P wiem ze ona mnie kocha tylko czy to wystarczy zeby ten zwiazek wytrzymal?? zobaczymy....obiecala ze sie zmieni
napisał/a: iza19821 2007-02-06 13:33
czarny napisal(a):obiecala ze sie zmieni



to teraz tylko trzeba w to wierzyc
napisał/a: ~gość 2007-02-06 14:28
nio to zycze powodzenia ja i moj chlopak tez jestesmy od siebie rozni ale mysle ze to wlasnie nas przyciaga:)to wierz w to ze sie z mieni i staraj sie nie wyszukiwac u niej wad bo jak narazie to widze ze o ciagle robisz,,a przeciez nikt nie jest idealny:(powodzeni ai szczescia zycze:)
napisał/a: ami1 2007-02-06 15:21
Ja równiez myślę, że seks jest potrzebny. Może spowodować ,że dwoje ludzi bardzo się zbliży do siebie, oczywiście pod warunkiem, że oboje tego chcą i są już na to gotowi. Gdy jedno zmusza drugie to raczej to nie spowoduje zbliżenia tylko oddalenie, a seks będzie się im kojarzyć z czymś złym i niemiłym. Seks jest ważny, bo chodzi tu przede wszystkim o bliskość o odkrywanie siebie nawzajem, o intymność, zaufanie, czułość a jednocześnie namiętność i sprawianie przyjemności.