[Pierwszy raz] - obawy, problemy, bóle

napisał/a: Zordon3000 2014-07-06 15:14
Witam :) Wiem że pytań o tej tematyce jest od groma. Jestem za leniwy aby przeglądać je wszystkie :P ale przechodząc do tematu. Wraz z dziewczyną jesteśmy razem od 3 lat. Coraz częściej podejmujemy rozmowę na temat pierwszego razu. Obydwoje jeszcze nigdy tego nie robiliśmy. Jestem jej pierwszym partnerem i nie chciałbym aby, poniekąd ważna chwila dla niej zresztą tak samo dla mnie, była wielkim niewypałem. Nie liczę na wielkie fajerwerki. Moglibyście mi podać kilka rad, jakiś prostych rozwiązań na to aby nie sprawić jej wielkiego bólu. I zapomniałbym, jaka prezerwatywa będzie najlepsza w tym momencie? Zwykłe Durex'y Classic czy może Extra Safe? Z góry dziękuję za pomoc.
napisał/a: ona2555 2015-07-17 12:34
Co do chłopaków to może polecam jakiś masturbator... coś jak sztuczna pochwa? mozna na tym nawet pocwiczyc, i smiejcie sie lub nie, wielu chłopaków ze stresu i przed odepchnięciem ze strony partnerki ćwiczy i próbuje wlasnie na takich zabawkach. [reklama usunięta]
napisał/a: Rooda666 2015-07-17 13:05
No faktycznie genialny pomysł


napisał/a: Nadiya1 2015-07-17 13:24
kochana33 napisal(a):Co do chłopaków to może polecam jakiś masturbator... coś jak sztuczna pochwa? mozna na tym nawet pocwiczyc, i smiejcie sie lub nie, wielu chłopaków ze stresu i przed odepchnięciem ze strony partnerki ćwiczy i próbuje wlasnie na takich zabawkach.

Nie ma to jak stracić 'dziewictwo' ze sztuczną pochwą

Rooda666 napisal(a):No faktycznie genialny pomysł

Już myślałam, że Ty poważnie