Mój pierwszy raz

napisał/a: ~gość 2010-09-10 20:59
? no coz.
napisał/a: białadama 2010-09-11 00:15
Necia napisal(a):fetysz boy, popełniłeś przestępstwo i jeszcze się tym chwalisz w internecie

Policja powinna takiego namierzyć i odechciało by mu się fantazji,albo ciągut do małoletnich. :/
napisał/a: MartaTig 2016-07-03 18:39
ja mojego milo nie wspominam :P
napisał/a: jowita99 2016-07-22 23:22
Dwa "pierwsze razy" były najbolesniejsze a potem już nawet nie odczuwałam bólu i było coraz przyjemniej. Jak kupisz dobry żel nawilżający to powinno pójść gładko :)
napisał/a: muslina 2016-07-26 10:38
a ja swój miło wspominaŁAM...
Byłam z facetem 8 lat starszym, przede mną miał partnerki, ja przed nim parę szkolnych miłości, ale erotycznych doświadczeń zero. Zrobiliśmy to na wycieczce nad morzem, w pięknym miejscu. Cośtam bolalo raz bardziej raz mniej, w sumie czekałam na to i nawet mi się podobało.

A gość po jakimś 1,5 roku związku gdzieśtam w rozmowie się wygadał że jemu się nasz pierwszy raz totalnie nie podobał.

Niby szczerość w związku ważna rzecz, ale czasem jednak milej jest trzymać jęzor za zębami bo pozostaje taki jakiś niesmak... Chyba nie chciałam tego wiedzieć.

No, ale tak czy siak i tak już nie jesteśmy razem, bo gość okazał się mieć spore problemy z psychiką ;) nie żałuję.
napisał/a: Escherichia1 2016-07-26 13:49
Swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 20 lat, ze swoim ówczesnym chłopakiem, po około 8 miesiącach bycia razem. Atmosfera była miła, ale K. się chyba za bardzo nakręcił, bo... noo... dłużej myję zęby :P
Potem już wszystko fajnie spoko ;)

Ps. Ale odkopałyście temat :P