Jego problemy z erekcją

napisał/a: tamisia 2016-07-04 08:21
On ma 35 lat i pomimo to ma poważne problemy z erekcją ;/ Nie zawsze ale zdarza sie już co drugi stosunek. Poza tym mam wrażenie,że on przez to zupełnie unika seksu. Kiedyś kochaliśmy się częściej. Obecnie jedynie wtedy kiedy jak to wyproszę co jest dla mnie poniżające. Jestem wyrozumiała, próbowałam z nim o tym rozmawiać ale jak do sciany. Nie wiem czemu on jest przewrażliwiony na tym punkcie. Czy tak zawsze będzie?
napisał/a: andrelka 2016-07-05 06:44
beleczka napisal(a):On ma 35 lat i pomimo to ma poważne problemy z erekcją ;/ Nie zawsze ale zdarza sie już co drugi stosunek. Poza tym mam wrażenie,że on przez to zupełnie unika seksu. Kiedyś kochaliśmy się częściej. Obecnie jedynie wtedy kiedy jak to wyproszę co jest dla mnie poniżające. Jestem wyrozumiała, próbowałam z nim o tym rozmawiać ale jak do sciany. Nie wiem czemu on jest przewrażliwiony na tym punkcie. Czy tak zawsze będzie?


No nic dziwnego bo dla mężczyzn jest to zazwyczaj bardzo drażliwy temat. Tak wiec nie masz się co dziwić mu,że tak reaguje. Pewnie czuje się zestresowany, że nie może stanąć na wysokości zadania. Może powinien spróbować suplementów na erekcję? Bardzo często takie środki dają dobre działanie.
napisał/a: tamisia 2016-07-05 12:44
No wiesz, może i by spróbował ale jak ja mu mam niby to zaproponować? Hej kochanie weź tabletkę ? ;/
napisał/a: andrelka 2016-07-06 06:56
beleczka napisal(a):No wiesz, może i by spróbował ale jak ja mu mam niby to zaproponować? Hej kochanie weź tabletkę ? ;/


Kurdę to mam uczyć Cię takich rzeczy? Mam uczyć Cię jak rozmawiać ze swoim facetem? Dla niego jest to tak samo niekomfortowa sytuacja jak i dla Ciebie.
Porozmawiaj z nim - że coś trzeba z tym zrobić. Że są suplementy które mają pozytywny efekt na tego typu sprawny, żeby spróbował. Dla niego będzie to taka sama ulga jak i dla Ciebie. Musicie coś zrobić, bo tak przecież być nie może.
napisał/a: tamisia 2016-07-06 08:27
Może i masz rację .Wczoraj z nimi porozmawiałam. Było trudno ale potem zagroziłam mu i powiedział, że nie wie co sie dzieje. Jeszcze niczego nie próbował. Powiedział,ze może sobie coś przetestować ale do lekarza się nie wybierze. Gdzie mogę kupić to o czym piszesz?
napisał/a: andrelka 2016-07-08 08:41
My zamawialiśmy w sieci: http://intymnosc.pl/tabs-prawdziwa-sila-erekcji-kapsulkach-p-1640.html . Możesz sobie jeszcze ewentualnie posprawdzać w innych sklepach internetowych. Nie jest to tanie ale przynajmniej nie są to jakieś tabletki placebo , których pełno jest na aukcjach internetowych.
MOżesz ewentualnie poszukać sobie stacjonarnie w aptekach ale dla mnie było bardziej komfortowo zamawiać przez internet.
napisał/a: smerf56 2016-07-19 13:55
Poszukaj coś tutaj sexish
napisał/a: xeniaqaz 2016-07-31 20:04
U nas też był taki problem ale partner zamówił coś w tym sklepie sex shop Już nie pamiętam co ale wejdz i poszukaj może coś znajdziesz dla siebie
napisał/a: baryska 2016-11-22 01:10
spróbuj dobrej gry wstępnej może brakuje Wam pikantności ?
napisał/a: krasnolud1 2017-02-10 21:28
Czy ktos moze zablokowac pamelkę spamerkę?co post to inny lek