jaka bielizna najbardziej podnieca?

napisał/a: cichaaaa::) 2010-03-21 09:23
napisal(a):no bo faceci się tak nie prezentują w bieliźnie jak kobitki ;) co nie jest wadą broń Boże

dokładnie!!!aczkolwiek u faceta tez wole bokserki niż slipy
napisał/a: ~gość 2010-03-21 11:06
mój męzczyzna najbardziej lubi pończochy, czarne koronki, ogolnie czernie ... chyba klasyka prawada? :)
napisał/a: krzyszka 2010-09-14 16:31
Monia89 napisal(a):anedzga, gdzie te kompleciki znalazłaś? możesz podać linka :P

a tu jest tego od diabla:
[reklama usunięta]
;)
napisał/a: Milanistka 2010-09-15 09:18
anedzga napisal(a):Super zdecydowanie mysle ze facetowi(normalemu:P) bardziej podobaja sie klasyczne stroje stingi ponczochy staniczek i te paski najlepszy chyba jaki moze byc jak znajde to wkleje zdjecie:)


To mój jest chyba nienormalny, bo woli koronkowe bokserki :P


A co do strojów, to niestety nie ma znaczenia jaką bieliznę będę mieć na sobie - czarną, czerwoną, koronkową, stringi, bokserki - i tak po minucie ląduje to wszystko na podłodze.

Z tego co zauważyłam, to im ładniejsza bielizna, tym szybciej jej nie ma, a kobieta później stwierdza "po co ją kupowałam, jak i tak po chwili jej nie miałam". :P
Ja tam wolę inne sztuczki ;)
A bielizna ma się mnie podobać, bo przecież to ja w niej cały czas chodzę.
napisał/a: ~gość 2010-09-15 09:31
Milanistka napisal(a):To mój jest chyba nienormalny, bo woli koronkowe bokserki
moj też je lubi :) ale to sądzę też kwestia mojej nieidealnej figury, bo w takich majtasach wyglądam całkiem dobrze :P
napisał/a: Milanistka 2010-09-15 09:56
vanilla napisal(a):
Milanistka napisal(a):To mój jest chyba nienormalny, bo woli koronkowe bokserki
moj też je lubi :) ale to sądzę też kwestia mojej nieidealnej figury, bo w takich majtasach wyglądam całkiem dobrze :P


A mój lubi po prostu. Na figurę nie narzekam :)


A żeby nie było OT: każdy facet jest inny, ale to co założysz ma dla niego najmniejsze znaczenie, bo on kocha Ciebie, a nie bieliznę :)
napisał/a: ~gość 2010-09-15 12:13
Milanistka napisal(a):to co założysz ma dla niego najmniejsze znaczenie, bo on kocha Ciebie, a nie bieliznę :)
a i owszem, o ile nie fetyszyzuje jakiejś konkretnej części garderoby ;)

u nas od początku 'na tapecie' są pończochy, gorsety, latex i koronki, zwłaszcza czarne i czerwone :D
napisał/a: ~gość 2010-09-15 12:54
no tak, tylko jak ja się dobrze w czymś czuję to inaczej się ruszam i zachowuję :D (oho na rymy mi się zebrało)
napisał/a: ~gość 2010-09-15 17:16
Rooda666 napisal(a):u nas od początku 'na tapecie' są pończochy, gorsety, latex i koronki
uuu latex nieee... ble paskudztwo i jeszcze raz ble... ale co kto lubi
napisał/a: ~gość 2010-09-18 21:53
co para to inne upodobania, dla mnie lateksy i skory odpadaja.
A co do reszty to najseksowniej kobieta wyglada w tym w czym sie dobrze i naturalnie czuje (mam nadzieje ze teraz 80% Pań nie pomyśli o pizamie).

Gdybym mial wybierac to wybor padlby na czerń i delikatne koronki.
napisał/a: ~gość 2010-09-20 17:08
siker napisal(a):Gdybym mial wybierac to wybor padlby na czerń i delikatne koronki.
dobry wybór
napisał/a: Ophelia 2010-09-20 19:05
mój Ukochany (ja również) najbardziej lubi koronkowe szorty, w tym stylu: