Gadżety erotyczne

napisał/a: dr preszer 2014-04-28 15:11
Tak troszkę poza tematem to na jakieś swingers party ?
napisał/a: Rooda666 2014-04-28 21:40
dr napisal(a):Tak troszkę poza tematem to na jakieś swingers party ?
nie, my nie swingujemy :)
Zabawka do użytku solo albo we dwoje ;)
napisał/a: rossona 2014-05-29 23:34
Moj facet kupil ostatnio takie, hmmm... poduszki do seksu :) Nie wiem jak to sie nazywa, ale robia robote! :) Jedna jest wieksza, druga mniejsza, sa trojkatne i sluza do kombinowania z nowymi pozycjami. Ze starymi w sumie tez :) Nie sadzilam ze bedzie az taka roznica, ale zabawa jest super. Szczerze polecam. Jest wygodniej, przyjemniej i... glebiej :) Moze ktos tez to zna to niech napisze jak sie to nazywa. Pozdrawiam
napisał/a: tris1 2014-10-02 20:05
My korzystamy z wibratora. ;)
napisał/a: poziomka_12 2014-10-08 11:50
Korki analne to ciekawe zabawki, mam zamiar kupić i wypróbować :D
napisał/a: firrys 2014-10-24 12:03
Ja i mój mąż bardzo często odwiedzamy sex shop, a żeby nie narazić się na "widok wścibskich oczu" kupujemy przede wszystkim za pośrednictwem Internetu. Ceny nie są wygórowane, przesyłka niedroga, a czasem darmowa, to dodatkowy plus.
napisał/a: malinka567 2015-02-05 08:35
Ja uwielbiam zabawy z wibratorami i niedawno namówiłam do tego też mojego faceta ;d wybrałam sobie wibrator realistyczny jakby ktoś nie wiedział jaki to [reklama usunięta]. Na początku nie był zbyt chętny ale spodobało mu się to i zaczęliśmy eksperymentować coraz bardziej :) trzeba korzystać z przyjemności życia i nie ma co się krępować :)
napisał/a: KarolciaK 2015-02-05 11:17
fasolka123 napisal(a):Ja uwielbiam zabawy z wibratorami i niedawno namówiłam do tego też mojego faceta ;d wybrałam sobie wibrator realistyczny jakby ktoś nie wiedział jaki to [mod:reklama usunięta]. Na początku nie był zbyt chętny ale spodobało mu się to i zaczęliśmy eksperymentować coraz bardziej :) trzeba korzystać z przyjemności życia i nie ma co się krępować :)
napisał/a: andrelka 2015-07-14 10:57
My lubimy tak ekspertymentować :) Mieliśmy pewien kryzys rok temu ale potem wzięlismy się w garść ipoprawiliśmy nasze życie intymne. Najgorsza jest rutyna. Zabawki pomagają ją przełamać. Wypróbowałam dosyć sporo tych środków:

Libi spray - używacie tam na dole,zwiększa Wasze odczucia
Viamea - jest to swego rodzaju wiagra dla kobiet. Ale polecam jedynie na specjalne okazje
Sex Elixir - tak zwana hiszpańska mucha , kilka kropelek do napoju i zwiększa Waszą ochotę
Pheromone essence- feromony. Niektórzy mówią,ze jest to placebo ale sama jestem zdania,ze coś w tym jest
Wibratory - na początku może się to wydawać krępujące ale bardzo urozmaicają zabawę we dwoje
Wiązania jeszcze nie próbowałam ale w ten weekend chcemy spróbować.
napisał/a: Rooda666 2015-09-07 13:57
Bardzo polecam :D
Kosztuje grosze, a efekty są bezcenne

napisał/a: KokosowaNutka 2015-09-07 16:29
Rooda666, a co to jest? :P oswiec prosze niedoswiadczone i niewinne dziewcze :P
napisał/a: Rooda666 2015-09-10 16:53
KokosowaNutka napisal(a):Rooda666, a co to jest?
ja się śmieję, że to opaska uciskowa :P
Regulowany zacisk na penisa - nakładasz na sam dół trzonu w erekcji, zaciskasz i masz +200 do sztywności, grubości i czasu trwania erekcji :D