Czy facet powinien się tam golić??? (do Pań)

napisał/a: Zplasteliny 2008-06-08 20:46
yp227 napisal(a):ja uważam ze to jest sprawa indywidualna



Zgodzę się. :)
Mi osobiście jakoś nie podoba się wydepilowany tam facet :)
napisał/a: eska1 2008-06-08 21:50
Ja osobiście nie jestem za goleniem czy depilacją panów w miejscach intymnych. Jakoś sobie nie wyobrażam mojego partnera wygolonego.. :/ Kiedyś się mnie pytał czy bym nie chciała, żeby się ogolił, ale stanowczo zaprzeczyłam i nawet zabroniłam.
napisał/a: romka2 2008-06-09 21:53
Mój facet goli się tam ale zostawia sobie część włosów...
Bardzo mi to odpowiada
napisał/a: mi.chal 2008-07-09 13:27
Co sądzicie o depilowaniu męskich okolic intymnych? Jak to odbierają wasze kobiety a jak ewentualnie część męska waszych znajomych (poprzez rozmowę, w przebieralni, pod prysznicem na basenie itp.)

Ja jestem za depilowaniem, także okolic odbytu, choć nad penisem krótko ostrzyżone tylko, reszta na zero. Nie uważam tego w żaden sposób za mało męskie.

A wy jak sądzicie?
napisał/a: Asior 2008-07-09 13:35
mi.chal, jest już taki post na forum. poszukaj i poczytaj
napisał/a: Michal 2008-07-09 14:23
ja dbam o swoje miejsca intymne i je depiluje, chociaż nie do końca, moja Kobietka lubie kiedy jestem tak zadbany, więc to robie. oczywiście jest to indyidualna sprawa każdego faceta. Co do podrażnień to czasem występują małe zaczerwienienia, ale zreguły jest wszystko ok.
napisał/a: Corlet 2008-07-09 14:42
Uwielbiam całkowite zero, w miejscach intymnych. Zarówno u siebie jak i mojego Ukochanego. Nie lubię mieć 'wąsów' przy pieszczotach oralnych. (:
Dla mojego lubego także wygodniej, i bardziej odpowiada, gdy nie posiadam włosków 'tam'...

Lepiej można się delektować, tym co dobre :P
napisał/a: Kolorowy 2008-07-11 12:41
DEFENCE napisal(a):Drogie Panie ja również sie gole nie do końca używam do tego maszynki do włosów zdejmując końcówkę (nasadkę) jest wtedy nie do końca wiec nie ma problemu z podrażnieniem skóry. I wygląda to całkiem fajnie. Higiena przede wszystkim i zacząłem to robić bez namawiania mnie przez kobiet.
Pozdrawiam.


To jest dobry pomysł.
Robiąc to maszynką do golenia można się pozacinać.

Odnośnie golenia na zero to jakoś tego nie wyobrażam sobie bo głupio by wyglądało to miejsce na zero a np uda zarośnięte.
Chyba że ktoś goli odrazu uda no to juz nie wnikam
napisał/a: Fragma_88 2008-09-26 14:52
Przeróżne tematy jak widzę na tym forum...

Cóż, nie wyobrażam sobie faceta który goli to miejsce, nigdy się z czymś takim nie spotkałam:)

To sprawa indywidualna jak ktoś wyżej wspomniał.

Mnie osobiście kręcą faceci z wszystkim na swoim miejscu:) nawet włoski na nogach mnie kręcą, bo miło jest tak z dreszczykiem porównać swoje gładkie nóżki z takimi owłosionymi... "tam" jakaś różnica też musi być:) nie wspominając o tej "znaczącej" hehe u kobiety to już inna sprawa, kontrola musi być, ale u facetów.... nie musi:)
napisał/a: seru 2008-09-26 16:17
Jajka i u nasady członka ogolone, reszta przystrzyżone maszynką do włosów na jakies 12mm. Tak jest chyba w miarę estetycznie bo nie wygląda to jak wygolona wyspa przy zarosniętych udach i brzuchu a jednocześnie potrafi to zachęcić kobietę do zwrócenia większej uwagi na jądra przy pieszczotach oralnych :P Teraz szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie uprawiać seks i oralny i klasyczny w naturalnym zagęszczeniu :P Po tych wszystkich sokach kobiety i moich itd, włochy takie wyglądałyby makabrycznie :P
napisał/a: kokosowanuta 2008-09-26 16:27
mi to jest totsalnie obojetne czy facet sie tam goli czy nie. choc jak goli to choc kłaki w zęby nie wlaza ;D :p
napisał/a: Kolorowy 2008-09-26 16:31
seru napisal(a):Jajka i u nasady członka ogolone, reszta przystrzyżone maszynką do włosów na jakies 12mm.


Jeśli mamy jajka i nasade członka to co nam pozostaje w tym miejscu to... członek:) Golisz go?? Na dodatek na 12mm??