Czy facet powinien się tam golić??? (do Pań)

napisał/a: jente8 2007-10-14 13:02
dupiszon napisal(a):jak chcecie wygolonego to bierzcie się za geja odrazu

A co ma depilacja do orientacji seksualnej, bo ja jakoś związku nie widzę?
napisał/a: sorrow 2007-10-14 13:07
ula_jente napisal(a):bo ja jakoś związku nie widzę?

I nie musisz widzieć, bo dupiszon w tym stylu na wiele wątków odpowiada (a te co bardziej głupawe, to już usunięte są).
napisał/a: ~gość 2007-10-15 22:10
Ja się gole i mój partner też (oczywiście zostawiamy coś :P ) bo więcej widać a skóra jest delikatna i lepiej się z tym czujemy tak świeżo hehe czasami nawet wzorki się robi taka zabawa nasza wspólna w wannie
napisał/a: Moniqe 2007-10-31 09:48
Wydaje mi sie ze mezczyzni nie potrzebuja tego!Moga choc nie musza i mysle ze niewielu panow to robi.Nam i tak sie podobaja jesli nie sa ogoleni!Natomias kobiety czesciej i wiecej
napisał/a: kotecek2 2007-12-19 14:47
Naturalnie, ze powinni sie golic, chociaz troszke, w koncu nikt (ani oni ani my) nie lubi miec wlosow pomiedzy zebami ...
napisał/a: Szymon 2007-12-27 11:26
Golić się? Może i ok, u facetów, u których nie będzie kontrastu - owłosione nogi i tors (z widocznymi, czarnymi włochami ;) ) i tu nagle po sciągnięciu slipek goło... wyglądałoby to zabawnie, może nawet nie śmiesznie (echm, na pewno praktycznie - brak włosków ww ustach...) ale w takim przypadku lepiej chyba przyciąć dość krótko.
Pachy? także jestem (w mym przypadku) za jedynie skracaniem - maszynką do strzyżenia- końcówką 2 mm) i można to robić co tydzień.

Przyznam że kiedyś nawet próbowałem maksymalnie skrócić owłosienie intymne, ale ze względu na wysoki współczynnik nierówności ;) i niedoskonałe narzędzia - pozacinałem się tu i ówdzie...
Dałem sobie spokój z taką skalą wygolenia.

Mej niewieście b. się podoba jak nie jestem zarośnięty jak nie przymierzając małpa (przynajmniej tam ;))

Jeśli chodzi o Nią to też kiedyś jednokrotnie się ogoliła... odrastające włoski spowodowały podrażnienia, których nie miała ochoty powtarzać (może po pewnym czasie nie byłoby ich ale to niepotrzebne cierpienie :P).
Fakt jak była wygolona, była taka milusia :D
Ale jak już odrastały to szczecinka dostarczała nadmiaru wrażeń podczas pieszczot.
Jeśli chodzi o jej paszki, to regularnie je goli - kobiety bardziej są wyczulone na zapaszki ;)

Pozostało przy skracaniu włosków w okolicach intymnych i u niej i u mnie.

Pozdrawiam wygolone/ych i owłosione/ych

PS proszę o wybaczenie zabrania głosu w wątku dla pań :701:
napisał/a: avantgarde 2008-01-02 23:27
Ja osobiscie sie gole - uwazam nawet ze jak partnerka lize moje jajk ogolone to sprawia mi to duzo wieksza przyjemnosc niz gdy mam nie ogolone
napisał/a: anecia90dg 2008-03-01 18:00
Moim zdaniem mężczyźni nie powinni sie golic wtych miejscach.Powinni byc naturalni:)
napisał/a: Garraty 2008-03-01 23:37
[shadow=olive:ba612c6b07]Wiadomo, że większość facetów lubi ładnie zadbane kobiece łona (czyt. wygolone), a jak uważacie, czy facet powinien golić się tam? Np. ja przycinam włoski tak na ok 5mm, żeby nie było buszu Czy podoba się wam (kobietom) jak mężczyzna ma ogolone genitalia? Czy macie coś przeciwko?[/shadow:ba612c6b07]
napisał/a: ~gość 2008-03-01 23:39
mni esie nie podoba jak ma wygolone, ale przystrzyzone finezyjnie i fachowo to tak
napisał/a: ~gość 2008-03-02 09:03
mnie mój postawił przed faktem dokonanym, nie narzekam :D
napisał/a: agatek2 2008-03-02 11:57
jak dla mnie nie, bo to dodaje meskosci........ale raz zdarzylo sie ze to ja go poprosilam o to i zrobilismy to razem ........potem bylo bardzo milo