Co Kobietom sprawia przyjemność.

napisał/a: antek5 2006-12-10 18:53
Witam !!!
Chciałbym rozwinąć temt "Co Kobietom sprawia przyjemność"
Wydaje mi sie ze po 7 latach związku z moja kobietą,wiem co potrzebuje ale z cała pewnościa nie wiem wszystkiego.
Poprowadzmy temat nie tylko potrzeby w sexie ale i potrzeby codziennego zycia.
Z czego są zadowolone,co im sprawia szczególną przyjemność.

Pozdrawiam!!!
napisał/a: samsam 2006-12-10 21:19
Moim zdaniem każda kobieta lubi:
- zdobywać i być zdobywaną,
- być adorowaną,
- komplementy,
- niespodzianki,
- drobne upominki,
- kolacje przy świecach,
- romantyczne wyznania miłości,
- .....................................
ta lista byłaby bardzoooo długa. Ale największą przyjemność kobiecie sprawia kochanie
napisał/a: Anetka1 2006-12-10 22:43
Mnie szczególną przyjemność sprawia przytulanie do mojego Miśka. Ale podobnie jak Sylwia uważam że tych ważnych - dla nas kobiet spraw jest bardzo dużo - co nie od razu musi oznaczać że jesteśmy wymagające ;););)
napisał/a: dark_salve 2006-12-11 01:57
Oprócz tej niekończoncej się listy przyjemności dodam:
Kobietom sprawia również przyjemność:
- nie spóźnianie się i nie wymigiwanie od spotkania
- kwiaty na różne okazje, a także na okazje bezokazyjne (czyli tak z zaskoczenia, prosto od serca)
- jak najbardziej pomoc w gospodarzeniu domem (pan kur domowy)
- poświęcanie się dla kobiety odstawiając wszystko inne na drugi plan
- gdy facet nie przychodzi z miesiąca na miesiąc coraz bardziej zalany po oglądanym meczu z chłopakami
- sypanie komplementami (ale nie jak katarynka tylko od serca)
- częste upewnianie że są kochane (ale tylko wtedy gdy to jest prawda, a nie sposób na kolejną seksualną noc w łóżku)
- niewątpliwie wszystko inne co kobieta uzna za przyjemne...

Ja dla swojej kobiety robię co mogę, bo jej radość z tego że jestem jest "zapłatą" od serca (coś czego nie da się kupić nawet kartą Master Card).
napisał/a: antek5 2006-12-11 14:40
A moze moi drodzy jakies przyklady sytuacje po ktorych nie spodziewalibyscie sie ze bedzie jej/wam przyjemnie.
napisał/a: angelaxxx 2006-12-14 11:49
ja tak jak Anetka, największą przyjemność sprawia mi przytulanie się. oprócz tego komplementy to rzecz jasna chyba każda kobieta lubi.
napisał/a: ~gość 2006-12-18 16:16
dobry sex.... pełen zaangazowania faceta... dużo czułości... pocałunkow po całym ciele........nastroj pełen słodyczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To mnie kręci!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał/a: Patka2 2006-12-19 09:09
Mi obecnie dużo przyjemności sprawia to że dostaje długie ciepłe listy o raz miłosnę smsy od mojego "kolegi,przyjaciela" hmm jeszcze niewiem jak go nazwać, ale bardzo sie stara o moje względy i czeka aż ulegne ale jeszcze poczekam.
I bardzo uwielbiam sie przytulać i całowanie też bardzo lubie.
napisał/a: Kasia248 2006-12-19 17:38
A ja ostanio uwielbiam byc przytulana i uwielbiam takie delikatne całuski...wystarczy mi że czuje Jego bliskość, to najważniejsze dla mnie

Sprawia mi przyjemnośc to jak patrzy na mnie swoimi niebieskimi"oczyma", a robi to tak jak nikt inny na świecie...robi to tak, że pojawiają się motylki w brzuchu...to jest super
napisał/a: lonia201 2006-12-20 03:57
hmm...jeżeli o mnie chodzi to sprawia mi przyjemność samo to że po naszych łóżkowych wygibasach bierze mnie w ramiona, przytula,całuje w czółko.
napisał/a: Parcinka 2007-03-17 16:29
A ja nie lubię dostawać kwiatów, jakoś nigdy nie sprawiały mi one jakiejś szczególnej radości(chyba że jakiś doniczkowy )
Na pewno nie lubię spóźnialstwa, bałaganiarstwa, niewywiązywania się z obietnic.
Przyjemnością jest dla mnie każdy czas jaki możemy spędzać razem, wspólne spacery, niespodziewane wypady, wspólne przygotowywanie śniadań czy obiadków , długie, ciekawe rozmowy...po prostu bycie razem
napisał/a: ania854 2007-03-17 17:51
Mi np sprawia przyjemność jak mój ukochany po rozmowie dotyczacej tego co mi sie nie podoba w naszym związku stara sie,widze ze próbuje to zmienić.
no ale wyżej wymienione rzeczy tez sa oczywiście miłe