Chłopak nie ma ochoty na seks

napisał/a: djkocor 2015-09-14 22:01
Dzień dobry wszystkim.
Jestem ze swoim chłopakiem od półtora roku i co prawda nie kochaliśmy nie jakoś bardzo często, bo może raz w tygodniu, to teraz zmieniło się to na raz na trzy tygodnie i bywa tak, że muszę go za przeproszeniem wciągać za uszy do łóżka.
Pytam go, czy wszystko jest w porządku, on odpowiada, że tak, ale tego tematu unika jak ognia.
Za każdym razem jak go JA nakłaniam, to zawsze słyszę teksty w postaci "jestem zmęczony", "muszę się uczyć", "jutro", a i tak do niczego nie dochodzi.
Pytam siebie czy mój chłopak coś kombinuje na boku, ale mówi, że nie, to raczej mówi prawdę, więc co może być powodem tego, że mój chłopak nie chce się ze mną kochać i ciągle mi tego odmawia? Dodam, że on dużo pracuje, ale normalnego faceta nawet zmęczenie po pracy nie powstrzyma, a on po prostu odwraca się na bok i mówi, że jest zmęczony i mu się nie chce
Gorsze jest jeszcze to, że mnie bardzo podnieca jego ciało, więc zbliżeń z moim partnerem mi brakuje jak wody osobie na pustyni.
I teraz nie nie wiem, czy to ja jestem nienormalna i powinnam iść do lekarza, bo wymagam za wiele, czy to z nim jest coś nie tak.
napisał/a: Rooda666 2015-09-14 22:12
djkocor napisal(a):co może być powodem tego, że mój chłopak nie chce się ze mną kochać i ciągle mi tego odmawia?
chroniczne zmęczenie/przepracowanie/stres, problemy zdrowotne/życiowe/..., obniżenie/zanik pociągu do Ciebie, wypalenie związku, ktoś trzeci... powodów może być mnóstwo i niestety tak naprawdę jedyną osobą, która może Ci powiedzieć, jaka jest prawda jest Twój chłopak.
Niezależnie od powodu to nie jest normalny stan i wymaga wyjaśnień, a nie uciekania i wymówek.

djkocor napisal(a):I teraz nie nie wiem, czy to ja jestem nienormalna i powinnam iść do lekarza, bo wymagam za wiele
nie.

djkocor napisal(a):czy to z nim jest coś nie tak.
tak.
napisał/a: djkocor 2015-09-14 22:26
napisal(a):Niezależnie od powodu to nie jest normalny stan i wymaga wyjaśnień, a nie uciekania i wymówek.


Rzecz w tym, że ja chcę z nim porozmawiać, ale za każdy razem albo się odwraca, albo mówi "jutro pogadamy" i następny dzień, następny, następny i tak się kończy.
napisał/a: Rooda666 2015-09-14 22:39
djkocor napisal(a):Cytat:
Niezależnie od powodu to nie jest normalny stan i wymaga wyjaśnień, a nie uciekania i wymówek.


Rzecz w tym, że ja chcę z nim porozmawiać, ale za każdy razem albo się odwraca, albo mówi "jutro pogadamy" i następny dzień, następny, następny i tak się kończy.
no to niestety, czas na kawe na ławę... albo się ogarnia, zachowuje jak dorosły i Twój partner, albo daje Ci szansę na poznanie faceta, który nie będzie Cię trzymał w przymusowej czystości. Może
Związek to DWIE osoby. Udany związek to DWIE starające się osoby. Nie jedna, której zależy, a druga księżniczka (płci dowolnej), koło której trzeba skakać i się domyślać o co chodzi/dzieciak, który myśli, że jak się o problemach nie rozmawia to same znikną.
napisał/a: djkocor 2015-09-14 23:16
dziękuję, tego mi było trzeba
napisał/a: Rooda666 2015-09-14 23:37
djkocor, trzymaj się dziewczyno i walcz o swoje :)
napisał/a: djkocor 2015-09-15 11:26
postaram się
napisał/a: sauron555 2015-09-15 19:52
Kup mu hiszpańską muchę [mod:reklama usunieta]
napisał/a: endurex 2015-10-02 21:36
Ty jesteś jak najbardziej normalna, to z nim jest coś nie tak. Uwierz, że wielu facetów pragnie być na jego miejscu pewnie
napisał/a: roman3k 2015-10-09 12:22
Weź dziewczyno daj sobie z nim spokój, inni czekają ;)
napisał/a: julitus 2016-07-31 21:04
Mój tez ostatnio nie miałochoty dość długo Zamówiłam na mod:reklama usunięta Parę ciekawych zabawek, żeli erotycznych i innych tego typu rzeczy i ochota na sex wróciła natychmiastowo także polecam Ci ta metodę
napisał/a: julitaes 2016-08-13 01:57
Jeśli chcecie podgrzać atmosferę w łóżku to polecam bieliznę erotyczną. Sama mam kilka strojów,które kupuję na mod:reklama usunięta nich bardzo zadowolona tak jak moj mąż