boli :(

napisał/a: muslina 2015-10-31 20:26
Mam taką sprawę...
Mianowicie- w trakcie stosunku często mnie boli. I w sumie, chciałabym poznać przyczynę, ale nawet nie wiem gdzie jej szukać. U ginekologa może? Jakiegoś seksuologa? Nie wiem sama, dlatego najpierw piszę na forum. Może to jest normalne, może partner ma po prostu "czym się popisać", a może sobie coś sama dorabiam...

Ciężko mi to trochę nawet ubrać w słowa o co mi chodzi. Ogólnie współżycie mamy super, podniecam się z miejsca, "w trakcie" jestem w stanie dojść tak po 7-8 razy, nawet więcej. Ale pod warunkiem, że wszystko odbędzie się szybko. Ale raz mnie nie boli wcale, a raz jak zacznie to już się rozkojarzam, rozstrajam, zaczyna mi to przeszkadzać i koniec. Ewentualnie po wszystkim mam ból jak przy okresie.
I nie, nie mamy jakiejś "ostrej jazdy" ot, normalnie.

Nie chcę usłyszeć, że skoro taki mam ekstra seks i tyle orgazmów to czym się przejmuję. Próbowałam znaleźć zależność między dniami cyklu może, albo jakimś humorem, zmęczeniem, pozycją, ale przyznam szczerze, że żadnej reguły nie odnalazłam.
Wszystko fajnie i pożycie naprawdę jest ekstra... pod warunkiem że 20 minut max. No nie zawsze, ale często. Potem zaczyna boleć, albo bardzo chce mi się siku. Albo mi się wydaje, że chce mi się siku, a tak naprawdę nie chce. Czytałam o jakichś tyłozgięciach, przodozgięciach, ale tam jest napisane, że ból zależy od pozycji. A u mnie tak nie jest. Czasem jesteśmy w stanie się kochać dłuuuuuugo w jakiejś pozycji, a czasem od razu się zwijam z bólu.
Proszę nie wyśmiewać, bo zbierałam się naprawdę długo żeby to napisać :( zastanawiam się na ile to jest problem w psychice, a na ile może to jest jednak coś z ciałem.
napisał/a: Kronika 2015-11-05 00:04
Radzę się zgłosić do ginekologa (takiego, który wykonuje cały zestaw badań). To nie jest przyjemne, bo zawsze jest stres czego się dowiesz, ale lepiej działać od razu. Nie chcę Cię straszyć i wymieniać wszystkich możliwych chorób, bo bez badań to tylko wróżenie z kart, ale pewnych objawów nie należy bagatelizować.
Mam bardzo podobny problem i jestem aktualnie w trakcie leczenia (na szczęście bezbolesnego;)), efekty jeszcze nieznane, ale mam nadzieję, że będzie dobrze:)

Oczywiści w Twoim przypadku może to być psychika, ale lepiej najpierw wykluczyć przyczynę fizyczną. A kiedy okaże się, że fizycznie wszystko ok (czego Ci życzę:)) wtedy można szukać przyczyny w psychice.
napisał/a: krasnolud1 2015-11-06 14:38
muslina, też uważam, że najlepiej porozmawiać z ginem - od tego jest. Możesz okaże się, że to pierdoła, a może coś trzeba przeleczyć, żeby sobie pomóc. Powodzenia!
napisał/a: nikoqaz 2016-07-31 20:40
To polecam Ci kupić jakieś żele erotyczne bardzo fajny poślizg dają dzięki czemu nie boli ale jak kupować to tylko na sex shop Bardzo fajny sex shop jak dla mnie to najlepszy w całym internecie Zamawiałam juz kilka razy i jeszcze sie nie zawiodłam polecam