Razem czy osobno?

napisał/a: niunia_165 2010-07-21 00:26
witam :) dreczy mnie pewien problem ...
kiedy wychodze gdzies z moim chlopakiem to zawsze tak jest ze praktycznie ja jestem sama i musze go szukac ,bo on gdzies zniknal ... kiedy mowie mu ( spokojnie i bez żadnych pretensji ) ze mi sie to nie podoba i wolalabym byc z nim a nie go szukac ciągle, to on twierdzi ze wymyslam i przesadzam . czy to takie trudne ze chce z nim byc a nie go szukac? dodam ze naprawde rzadko sie widujemy.
ktos moze mi poradzic co zrobic ? i co o tym sadzi ;]
dzieki za pomoc ;]
napisał/a: paulinka160491 2010-07-21 01:05
Zależy gdzie wychodzicie, z kim... i w ogóle... Z jednej strony nie jest pieskiem, który musi chodzić przy Twojej nodze jeśli jesteście np. wśród wspólnych znajomych, czy ze wspólnymi znajomymi na imprezie itp... ...ale z drugiej strony, skoro wychodzicie razem, to nie powinien zostawiać Cię zupełnie samej i ciągle biegać...;P Dobrze, że mu to tłumaczysz bez pretensji i spokojnie... Ale argument, że wolałabyś być z nim, zamiast go ciągle szukać nie jest dobrym argumentem... Spróbuj go podejść mówiąc np, że dobrze się bawisz tylko przy nim, że czas miło spędzony to czas spędzony z nim, dlatego tak nie lubisz kiedy zostawia Cię samą...
napisał/a: ~gość 2010-07-21 09:28
pfff
bedac na Twoim miejscu powiedzialabym mu cos w stylu "jakbym chciala isc sama to poszlabym sama, ale jesli ide z Tobą, to chcialabym zebysmy ten czas spedzali razem..tym bardziej ze widujemy sie i tak niezbyt czesto"

poza tym co to ma byc?! koles zostawia dziewczyne, naraza ja ze beda do niej zarywali jacys inni obcy kolesie.. sprawia ze czuje sie samotna na tej imprezie, znika nie wiadomo gdzie... i nie wiadomo z kim... i jeszcze mowi ze ona przesadza....
napisał/a: ~gość 2010-07-21 23:34
eee to po co z toba wychodzi jak ma cie zaraz zostawic i gdzies sobie pojsc co macie sie bawic w chowanego???
napisał/a: ~gość 2010-07-21 23:41
niunia_165, hmmm... po pierwsze to nie wiem gdzie się szukacie: w sklepie czy na imprezie bo to różnica
po drugie jeżeli chowa się to może się wstydzi? ukrywa?
po trzecie: jeżeli robi to notorycznie a słowa nie trafiają to....następnego razu go nie szukaj! kim ty jesteś? zostań na miejscu jeżeli ci tam dobrze a jak nie to zawińsię bez słowa do domu, i niech się martwi ;)
wóz albo przewóz