pomysł na rocznice

napisał/a: kinia8906 2010-06-04 14:05
Postanowilam was sie poradzic bo moze cos ciekawego mi podsuniecie:) Niedlugo bedziemy obchodzic rocznicę bycia razem,bedzie to nasza 3 rocznica wiec chcialabym żeby to byl ciekawy dzien:) Nie mam zabardzo pomyslu na prezent ani na to jak mozna jakos nadzwyczajnie spędzic tak wazny dzien.Ostatnie nasze rocznice nie byly specjalnie fajnie a to dlatego ze pierwszą rocznicę spędzilismy osobno poniewaz skarbek byl akurat wtedy w wojsu:( a w drugą bylismy poprostu na kolacji.Tym razem chcialabym sama cos zorganizowac i jednoczesnie sprawic miłą niespodzianke miśkowi.Będe wdzięczna za wszystkie podpowiedzi:)
napisał/a: ~gość 2010-06-04 21:40
w drugą byliscie na kolacji w jakijs knajpce czy tam restauracji? to moze teraz piknik na swiezym powietrzu? w jakims ustronnym miejscu ? :) kocyk, winko.. wieczor.. blask ksiezyca..
ehh.. taki romantyczny klimacik mi sie wyobrazil :)
napisał/a: camille 2010-06-04 21:45
kinia8906, jeżeli nie mieszkacie razem to możesz wynając pokój w jakimś fajnym hoteliku i spędzić z ukochanym romantyczny wieczór na kolacji ale tylko we dwoje, podanej do hotelowego pokoju, zależy oczywiście jaki budżet chcesz na to przeznaczyć, bo tu trzeba by liczyć kilka stówek...
jeżeli nie chcesz wydawać za dużo kasy to pomysł Izaczek, też wydaje się fajny o ile oczywiście pogoda dopisze, i straż miejska w piciu winka pod gołym niebem nie przeszkodzi
napisał/a: kinia8906 2010-06-05 09:08
camille napisal(a): i straż miejska w piciu winka pod gołym niebem nie przeszkodzi

hehe a to by dopiero byla pamiętna rocznica
z tym piknikiem to nie jest zły pomysł:) Hmm....
napisał/a: patrysia1101 2010-06-06 14:02
Ja mam 27.06 I rocznicę ślubu i wpadłam na pomysł aby w dniu rocznicy zabrać męża na przelot samolotem (lot widokowy :) ). Ostatnio go podpytałam czy chciałby sobie tak polecieć samolotem a on ze jakby miał okazję to chętnie by się tak przeleciał :). Nie wiem czy to dobry pomysł, ale na lepszy na razie nie wpadłam :)
napisał/a: agata1115 2010-06-06 14:24
Ja przygotowalam kolacje chlopakowi na walentynki na rocznice rownie dobry pomysl moim zdaniem zrobilam mu niespodzianke w postaci świeczek byl bardzo zaskoczony dołączam zdjęcie ;) POLECAM!!!!

[ Dodano: 2010-06-06, 14:26 ]
lub polecam tą stronę http://www.wyjatkowyprezent.pl
napisał/a: beatka950 2010-06-06 15:50
patrysia1101, Na pewno będzie zachwycony Świetny pomysł Bardzo mi się podoba
agata111, rewelacja
napisał/a: kinia8906 2010-06-08 16:58
agata111 napisal(a):agata111
rewelacja:)

[ Dodano: 2010-06-08, 17:00 ]
super pomysl z tymi świeczkami! Świetnie to wygląda:)
napisał/a: ~gość 2010-06-08 17:07
a ja mam dwa pomysly- pierwszy to zorganizowac fajny wyjazd na weekendzik w jakies fajne miejsce... jako warte zobaczenia miejscowki- ladne a zarazem romantico i niezbyt tlocznie, polecam wisłe i szklarska porebe... :) ceny noclegow naprawde nie sa powalajace, a moze odpoczac i naladowac baterie na takim wyjezdzie.

no i opcja nr dwa- wspolny prysznic, pozniej wlasnorecznie przygotowana kolacja ze swiecami w sypialni (koniecznie jego ulubione danie), jakis symboliczny upominek na pamiatke tego czasu spedzonego razem i........
ekstra mega super [Mod: pip-pip] do bialego ranca :D :D
napisał/a: kinia8906 2010-06-14 15:56
wyjazd mamy zaplanowany troche wczesniej ale to taki wakacyjny wyjazd,nie powiązany z rocznicą i jest to duzo wczesniej:/ Wiec na drugi wyjazd nie ma raczej szans:/ Nie mieszkamy tez razem wiec to duzo utrudnia:(
napisał/a: ~gość 2010-06-14 21:18
Autorko dlaczego chcesz byc facetem??? to jest zduzgocące, ty chcesz swojego narzeczonego zaprosic na kolacje, chcesz mu zrobic wysmienite danie przy swiecach- oczy stają dęba... przeciez facet jest od tego aby zabral swoją kobeite na romantyczną kolacje tym bardziej w rocznice zwiazku... dlaczego twoj facet nie mysli o tym aby cie gdzies zabrac, tylko ty myslisz za niego? nie badz facetem bo to zle wrozy dla zwiazku, to ona ma sie postarac aby cie zabrac w romantyczne miejsce a nie ty, moj facet by mi na to nie pozwolil abym to ja "miala jaja" i myslala o naszej rocznicy czy o przygotowaniu specjalnie dla niego kolacji- od tego jest on aby mi zapewnil romantyczny wieczor, autorko tylko pozniej nie narzekaj ze on nie bedzie mial do ciebie szacunku jak chcesz dla niego byc dla niego wczęcz idealna, miej szacunek do siebie do swojej kobiecosci
napisał/a: basia1125 2010-06-14 22:01
My bylismy na nasze dwie rocznice ślubu w wesolym miasteczku