Ja 27 on 51

napisał/a: Marta2017 2016-11-16 00:43
Znalazlam sie w nietypowym zwiazku z duza roznica wieku. On jest portugalczykiem z Madeiry. Moj partner jest starszy nawet od mojego wlasnego ojca o 5 lat. Moi rodzice sa przeciwni temu zwiazkowi....on ma trzy corki w moim wieku i prawnie wciaz jest zonaty chociaz zona zostawila go ponad 5 lat temu, jednak wciaz nie ma z nia rozwodu. Tlumaczyl ze popadl w depresje i nigdy nie mial do tego glowy gdy go zostawila dla innego. Wszystko co zarabial zawsze dawal corkom. Jestem z nim juz od ponad 8 miesiecy. Na poczatku bylo wszystko pieknie jak to zawsze bywa ale wkrotce zaczely sie problemy finansowe itd. My od poczatku mieszkamy ze soba razem jednak dopiero od niedawna zmagamy sie z ta trudna sytuacje. Oboje jestesmy zmeczeni i brakuje nam czas na spedzanie go razem. Oprocz zmartwien wkradla sie i rutyna...po pracy film i seks i tak codziennie. Kazdego dnia sie klocimy...ja prosze go o to aby mnie czasu poswiecal na tel i komputerze a on mowi ze nic mu nie pozwalam robic. Tlumaczy sie wszystkim ze jest zmeczony i pelen nerwow. Dzisiaj mialam z szczera rozmowe i wyznal ze nie czuje sie szczesliwy przez ta sytuacje w ktorej jestesmy. Zapewnial ze mnie kocha i chce byc ze mna ale ze potrzebuje leciec na Madeire na miesiac. Mowil zebym leciala z nim ale ja nie chce. Juz raz tam bylam i nie czulam sie komfortowo ze kazdego dnia spedzal jakis czas z corkami...naklanial mnie abym spedzila czas z moja rodzina. Ale wspominal tez ze nie chce mnie krzywdzic ze moze moja mama ma racje ze jestem mloda itd....bardzo mnie to rani ze rozwaza spedzanie swiat bez mnie. Jestem bardzo zagubiona, czuje ze on mnie kocha i wiem ze stresuje go ta sytuacja wiec moze lot na Madeire dobrze by mu zrobil .... Prosze napiszcie co myslicie o tej sytuacji. Nie mam komu sie zwierzyc. Kazdy jest przeciwny naszemy zwiazkowi ale ja naprawde go kocham. Dla mnie jednak to wyglada troche tak jakby z jego strony ucieczka przed problemami zamiast sie z nimi zmierzyc...byc moze zle mysle. Chce byc wyrozumiala dlatego prosze o wasze opinie bo chyba juz nie umiem patrzec na to obiektywnie.
napisał/a: chickadee 2016-11-18 12:03
Hmm, ty mu dajesz młode ciało on zapewnia ci bezpieczeństwo i stabilizację życiową - to byloby jakies wytłumaczenie dlaczego jesteście razem, nie nazywalab tego miłością tylko fascynacja, zauroczeniem. Po co ci taki stary facet, brakowało ci milosci ojca w dzieciństwie i teraz chcesz sobie to zrekompensowac?