Zmiana nicka

napisał/a: AILATAN.ka 2011-09-13 11:44
Necia napisal(a):Kochana, nikt nie pisze o usuwaniu konta w ogóle, tylko usuwaniu przez użytkowników, naprawdę wprowadziło to mega zamieszanie i bardzo utrudniło nam pracę
tak, tak...doczytałam i się z wami całkowicie zgadzam...sama nie ogarniam kto jeszcze jest, kogo nie ma a kto powrócił pod innym nickiem ;)

Necia napisal(a):ólnie że działo się to bez żadnej konsultacji z innymi modami/adminami
dokładnie tak..dlatego proponuję grupowo o tym decydować :)

[ Dodano: 2011-09-13, 11:46 ]
errr napisal(a):wymyśl jakiś porządny powód
nooo i właśnie...wystarczy wymyśleć..bo po co komu nic nie warta szczerość
napisał/a: ~gość 2011-09-13 12:06
Lily Luna napisal(a):kogo?
no już dwie osoby po zmianie się odezwały :P

Są też przypadki osób które już xxx lat są na forum i po prostu nie pasuje już do nich nick ;) albo wkurza nie zniosłabym jakbym dalej była izuniąąą to już nie te lata po prostu nie wypada

co do ważnych powodów to też jakby nie patrzeć pojęcie względne. Więc lepiej żeby 3 adminów głosowało ;)

Fakt lepiej nie dawać użytkownikom możliwości samodzielnej zmiany czy usuwania konta (dzięki sorrow za wyjaśnienie :) ) bo wtedy byłoby jak z suwaczkami albo jeszcze gorzej - wolna hamerykanka.
napisał/a: AILATAN.ka 2011-09-13 20:53
Isabel napisal(a):bo wtedy byłoby jak z suwaczkami albo jeszcze gorzej - wolna hamerykanka.
ojjj tak, tak
napisał/a: Nadiya1 2011-09-14 05:53
napisal(a):no już dwie osoby po zmianie się odezwały

Trzy :P

napisal(a):fjaril, wymyśl jakiś porządny powód a nie strzelaj fochami

No ale czemu ma WYMYŚLAĆ skoro powód ma- jest znana lepiej pod innym nickiem, a zmiany żałuje, a raczej powrotu pod innym nickiem...
napisał/a: kwiatlotosu2 2011-09-15 13:10
errr napisal(a):ale macie problem.

I kto to mówi...

errr napisal(a): wymyśl jakiś porządny powód a nie strzelaj fochami i będziesz miała stary nick

Marmuzia, a kto strzela fochami? Grzecznie zapytałam, czy byłaby taka możliwość, a skoro usłyszałam NIE, to spoko, aż tak bardzo mi na tym nie zależy i kłócić się nie mam zamiaru
napisał/a: errr 2011-09-15 14:55
fjaril napisal(a):I kto to mówi...
co masz na myśli?
mam jakiś problem o którym nie wiem?
napisał/a: ~gość 2011-09-15 17:17
errr napisal(a):
fjaril napisal(a):I kto to mówi...
co masz na myśli?
mam jakiś problem o którym nie wiem?

sama zmieniłaś nicka, przynajmniej raz, a na mój gust to nawet dwa razy (nie wnikam jak i czy kasowałaś konto).


Chcesz zmienić nazwę nicka? Masz powód.
Piszesz do moda (który teraz może takie rzeczy robić) i problem załatwiony.
Jeśli sam/a postanowisz że zmiana nazwy nic nie da, prosisz o usunięcie konta.
To chyba logiczne?
napisał/a: errr 2011-09-15 17:48
mala_zuchwala napisal(a):sama zmieniłaś nicka, przynajmniej raz, a na mój gust to nawet dwa razy (nie wnikam jak i czy kasowałaś konto).
i to jest mój problem? Aaaha
napisał/a: ~gość 2011-09-29 13:17
a może ja swój jakoś zmienię lekko?? bo 21 lat to ja miałam,ale 4lata temu i jakoś mnie to drażni "Gosiek21"
napisał/a: Tigana 2011-10-10 22:08
Ej Właśnie, czemu Marmuzia sie przechrzciła na errr? mamy tu juz jedną err i teraz się wszystko miesza Jak już zmieniacie to wymyślajcie coś nowego bo naprawdę sie można pogubić...
napisał/a: Monini 2011-10-11 01:02
Tigana napisal(a):Ej Właśnie, czemu Marmuzia sie przechrzciła na errr? mamy tu juz jedną err i teraz się wszystko miesza Jak już zmieniacie to wymyślajcie coś nowego bo naprawdę sie można pogubić...

a no właśnie dlatego, że Marmuzia to err a teraz errr fajnie, nie?
napisał/a: Misiowa1 2013-05-22 18:57
Stary temat ale na PW nikt mi nie odpisuje Czy mogę prosić o zmianę nicka z Misiowy_Misiowa na Misiowa? Z góry dziękuję