Spam w prywatnych wiadomościach

napisał/a: NolaRice 2011-03-15 12:38
Witam, jestem na forum krótko ale już dał mi się we znaki spam rozsyłany przez prywatne wiadomości. Najczęściej są to firmy uprawiające kryptoreklamę a wiadomości wysyłają użytkownicy nie mający żadnych albo kilka postów na forum. Dziś dostałam taką wiadomość:

napisal(a):Cześć !

Piszę bo warto mieć kogoś sprawdzonego na swoim ślubie, by się nie rozczarować.
Jeśli szukasz sprawdzonej 2 osobowej ekipy - fotografa i kamerzysty-to mogę ci wraz z moim mężem polecić firmę, która nam w maju robiła zdjęcia i film z całego ślubu. Zdjęcia wyszły naprawdę pięknie, a film jest fachowo zrealizowany ( wzruszający, dynamiczny, czasem śmieszny)- często z mężem z sentymentem do niego wracamy.

AHA fotki z mojego wesela są u nich na stronce w pierwszej galerii. Chyba nawet zamieścili też na stronie filmiki weselne.

tu: www. ...strona firmy

Mam nadzieję, że pomogłam-firma przetestowana na moim weselu
Wyłane przez użytkownika kasia-nowak-23

Widać użytkownik wysyła komu popadnie bo ja osobiście już dawno po ślubie i ani jednego posta w dziale ślubnym nie napisałam
napisał/a: iwa2 2011-03-15 13:08
Necia napisal(a): takie uwagi i użytkowników proszę zgłaszać moderatorom

chwilę przed tym postem dostałam tą wiadomość jako pw odNolaRice
Necia napisal(a):Podaną użytkowniczką się zajmę

ok
napisał/a: NolaRice 2011-03-15 13:12
Necia, oczywiście, sprawę zgłosiłam na pw do moderatora Niech spamerzy wiedzą, że takie wiadomości są po prostu irytujące i chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że użytkownik z zerową ilością postów z dobrego serca poleca jakąś tam firmę.
napisał/a: ~gość 2011-03-15 18:23
efekt wygasających ostrzeżeń
ta użytkowniczka dostała już kiedyś bana ode mnie za taki spam
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2012-04-24 15:47
napisal(a):
Od: B@sia
Do: ice_queen
Wysłany: 2012-04-14, 17:54
Temat: Witaj ;)

Witaj ;)
Poniewaz jestes kims milym i fajnym wiec serdecznie zapraszam na forum na kazdy temat;
www.rozmowy.w-krainie-elfow.com
Serdecznie pozdrawiam
Laura

Nasz najstarszy uzytkownik skonczyl 70 lat ;)



grrr
napisał/a: errr 2012-04-24 19:23
te elfy też dostałam od Daniella
napisał/a: xmagdax 2012-04-25 20:41
ja też ostatnio dostałam wiadomość z tymi elfami od B@sia