pytanie o załączniki

Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-09-11 20:01
na pw wysyłamy sobie różne rzeczy.. w tym zdjęcia, często bardzo prywatne..

ostatnio, zaczęłam się zastanawiać, kto ma do nich dostęp..??? czy moderatorzy widzą załączniki i prywatne wiadomosci?

skąd w ogole wątpliwosc, ze jedynie dostęp mam ja i zainteresowana osoba?
otóż przy załączniku jest informacja o ilosci pobrań.. zastanawia mnie, kto pobiera moj/przeznaczony dla mnie załącznik (znalazłam ostatnio inf.: plik ściągnięto 6 razy), jesli ja nie pobrałam go ani razu?
napisał/a: Rooda666 2011-09-11 20:49
ice_queen napisal(a):czy moderatorzy widzą załączniki i prywatne wiadomosci?
nie.

ice_queen napisal(a):otóż przy załączniku jest informacja o ilosci pobrań.. zastanawia mnie, kto pobiera moj/przeznaczony dla mnie załącznik (znalazłam ostatnio inf.: plik ściągnięto 6 razy), jesli ja nie pobrałam go ani razu?
z tego co kojarzę, to nie jest ilość pobrań 'na dysk', tylko ilość wyświetleń danego załącznika w pełnym rozmiarze (czyli kiedy otwiera się w osobnym oknie) - a przynajmniej jak ja byłam 'nowa' na forum tak mi to tłumaczono ;)

Do PW i wysyłanych w nich plików, zdjęć etc dostęp mają tylko zainteresowane strony, nikt inny :)
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-09-11 20:53
Lily Luna napisal(a):Do PW i wysyłanych w nich plików, zdjęć etc dostęp mają tylko zainteresowane strony, nikt inny :)
dziękuję, kamień z serca :)

Lily Luna napisal(a):to nie jest ilość pobrań 'na dysk', tylko ilość wyświetleń danego załącznika w pełnym rozmiarze (czyli kiedy otwiera się w osobnym oknie)
hmm... moze i tak, choc nie wydaje mi sie, zebym otwierała daną wiadomosc po 6 i wiecej razy..
napisał/a: jente8 2011-09-11 21:36
ice_queen napisal(a):hmm... moze i tak, choc nie wydaje mi sie, zebym otwierała daną wiadomosc po 6 i wiecej razy..

Może nie Ty, a odbiorca?
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-09-11 21:44
ula_jente napisal(a):Może nie Ty, a odbiorca?
może... ale wtedy tez (mi) się to zlicza? dziwne..

w kazdym razie poczułam się spokojniejsza :) dziękuję.. :)
napisał/a: kate1775 2013-09-29 15:04
napisał/a: Rooda666 2013-09-29 16:50
kate1775, ?