jak usunąc moje konto na forum całkowicie

napisał/a: Kristover 2008-06-01 12:27
witam mam pewien problem jak mogę usunąc moje konto na tym forum całkowicie to dla mnie bardzo ważne gdyż temat który dałem jest już nie aktualny gdyż jest już ok! i bardzo mi na tym zależy ponieważ przez to forum ze dałem tu temat rozpada mi sie życie i jak osoba którą kocham nie zostawi ja sobie coś zrobię do słownie z Góry dziękuje! mam nadzieje ze pomożecie???
napisał/a: jente8 2008-06-01 13:44
Postaram się, żeby Twój wątek tymczasowo zniknął, a później go ewentualnie skasuję. Natomiast konto może skasować tylko administrator i to w szczególnych przypadkach. Czy chodzi Ci koniecznie o skasowanie całego konta, czy wystarczy jeśli zostanie skasowany tamten temat? Jeśli o całe konto, to napisz PW do administratora - Wojtka.
napisał/a: Kristover 2008-06-01 15:02
dziękuje za pomoc jestem bardzo wdzięczny DZIEKUJE !
napisał/a: beatbrother 2013-08-04 23:33
Hej, chciałbym usunąć swoje konto i wszystkie stare wpisy na forum. To dla mnie bardzo wazne, gdyż dotyczą one projektu, który już nie istnieje. Na forum są podane dane osób nie związanych z projektem, numer telefonu, który nalezy już do obcej osoby. Proszę o podpowiedź jak usunąć konto?
napisał/a: Rooda666 2013-08-05 00:56
beatbrother, usunęłam post, o którym piszesz.

Konto możesz usunąć sam - w edycji profilu powinieneś mieć opcję "usuń konto". [screen]

Jeżeli jej nie masz, zmień styl forum na icg station. [screen]