"Dla wybranych"

napisał/a: Nadiya1 2011-05-24 13:51
Jestem tutaj ponad rok ale dopiero teraz na ten pomysł wpadłam. To jest prośba oczywiście do modów lub administratora :)
Chodzi o dział "Dla wybranych", gdzie piszemy co na co dzień robimy w JWMD czy niektórzy umieszczają swoje zdjęcia w "Ukażmy się" czy brzuszki w temacie "Galeria brzuszków". A może warto też w jakiś sposób ten dział zabezpieczyć? Ja wiem, że do tego działu, do tych tematów nie mają wstępu osoby niezarejestrowane ale mają dostęp osoby, które dopiero co się zarejestrowały, a których jeszcze dobrze "nie znamy". I przyszedł mi do głowy taki pomysł. Czy była by możliwość aby do tego działu miały dostęp osoby, które np. zarejestrowane są od co najmniej pół roku i mają powiedzmy 500 postów już napisane lub trochę więcej? Mam nadzieję, że jakoś logicznie to wytłumaczyłam ;) . Bo powiem szczerze, że obawiam się umieszczać swoje foteczki na forum ;) . Może nawet nigdy tego nie zrobię (po co moje zdjęcia mają być w necie :P ) ale inni Forumowicze, którzy umieszczali by swoje zdjęcia czuli by się choć odrobinę bezpieczniej, pewniej :).
Dziękuję za uwagę :P ;) :D
napisał/a: sorrow 2011-05-25 08:59
Jeśłi dobrze pamiętam były takie próby w przeszłości (nawet powstała grupa VIP, do której automatycznie trafiały osoby z większą ilością postów), ale chyba nic z tego nie wyszło. To nie jest prosta sprawa. Dlaczego pół roku, a nie cały? Dlaczego 500, a nie 300? JWMD jest obecnie wątkiem otwartym. Oprócz w miarę stałego grona użytkowników dołączają tam czasem nowi (świeża krew :)). Myślę, że nie dałoby się utworzyć jasnych reguł, które satysfakcjonowały by wszystkich.

Z obrazkami i tym co się o sobie pisze zawsze trzeba uważać. Niestety taki już jest internetowy świat, że nie można się całkowicie otwarcie dzielić swoją prywatnością. Nawet jeśli teraz człowiek nie widzi zagrożeń dla siebie, to wszystko może się odezwać za 5, czy 10 lat.

Sam pomysł jednak nie jest zły, więc najlepiej "zbombardować" propozycjami admina wojtka. Może przyjmie jakieś sensowne zasady takiego ograniczania dostępu.
napisał/a: Nadiya1 2011-05-25 09:42
sorrow napisal(a):To nie jest prosta sprawa. Dlaczego pół roku, a nie cały? Dlaczego 500, a nie 300?

Podałam tylko przykład, a to na ile i ile to już od "władz" by zależało ;)
napisał/a: krasnolud1 2011-05-25 17:29
Journeyman(ka), wg mnie myśl fajna, podpisuję się pod nią
napisał/a: Nadiya1 2011-05-25 17:42
sorrow napisal(a):Sam pomysł jednak nie jest zły, więc najlepiej "zbombardować" propozycjami admina wojtka.

A można Go w ogóle zastać :P ?

Dita napisal(a):Journeyman(ka), wg mnie myśl fajna, podpisuję się pod nią

Im nas więcej tym lepiej :D
napisał/a: mnpszmer 2011-05-25 19:48
Journeyman(ka), jestem za :) super pomysl i to samo tyczy sie tematow np: po weselu czy nasze pociechy :) bo tam tez sie gada na luzie i wklada foty :)
napisał/a: daffodil1 2011-05-25 19:59
Journeyman(ka), jestem za...ja jeszcze nie odważyłam się wstawić swoich zdjęć...choć jak będzie taki oddzielny temat to też nie wiem czy się odważę ;)
napisał/a: Jeanet.te 2011-05-25 20:26
O ile dobrze pamiętam był taki pomysł i jak najbardziej popieram.

Zwłaszcza jestem za tym aby zabezpieczyć Nasze Pociechy.
napisał/a: Nadiya1 2011-05-25 21:24
No to jest nas coraz więcej . Czyli chodzi ogólnie o działy/tematy, w których ukazujemy swoje buźki :D

[ Dodano: 2011-05-25, 21:25 ]
No i buźki naszych dzieciaczków :D
napisał/a: Joanna_21 2011-05-25 21:58
Jakby się dało coś takiego wprowadzić jestem za.
napisał/a: kasiulka10 2011-05-26 08:47
Ja również jestem za :)
napisał/a: AgatkaiPiotr 2011-05-26 10:35
dobry pomysł, tylko bardziej położyłabym nacisk na długość czasu od rejestracji, z tego względu, że posty można sobie szybko nabić