chcę śledzić odpowiedzi w temacie

Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-07-21 13:35
Proszę moderatorów o wybaczenie, ze pytam w kołko o techniczne rzeczy.. ale mam kolejny problem

Otóż, chcę śledzić odpowiedzi w pewnym temacie, ale nie chcę sie w nim (poki co udzielac), klikam odpowiednią opcję 'śledź odp.' czy jakoś tak.. coś się dzieje, strona jakby sie odświeża, a
pozniej i tak nie dostaję powiadomien o nowych odpowiedziach w temacie, dlaczego?

co robię nie tak?
napisał/a: daffodil1 2011-07-21 14:58
to może i ja przy okazji zadam pytanie, bo trochę podchodzi pod ten temat. Otóż gdy ktoś napisze coś w jakimś wątku to po prawej stronie na stronie głównej pojawia się pogrubioną czcionką np. "Nieczytanych tematów 1 / Nieczytanych postów 1" ...natomiast nie robi mi się tak w każdym wątku.. W niektórych mimo dodawania kolejnych postów cały czas wszystko wygląda tak jakby nikt nic nie napisał, dlaczego? Nie ignorowałam żadnych wątków, czy tematów...
Izaczek
napisał/a: Izaczek 2011-07-21 17:58
Necia napisal(a):Wysyła email gdy ktoś odpowie w temacie, w którym napisałaś wiadomość
Necia, nie zrozumiałas, chodzi o sytuację, gdy nie piszę w danym temacie, ale chcę go obserwowac i dostawac powiadomienia o nowych odp (bo ze w profilu to wiem, tam mam ustawione)
napisał/a: daffodil1 2011-07-21 18:12
Necia, nie, nie...nie o to chodzi... to są zawsze określone, te same tematy...no ale nieważne :) jestem tu już od 2 lat... przyzwyczaiłam się :)