Samotny Ojciec

napisał/a: daffodil1 2013-08-20 17:06
vanilla, ja znam jednego! mojego starszego brata! Jest the best przy dzieciach, naprawdę nie spodziewałam się, że tak będzie potrafił się zająć swoją dwójką :) Ale samotny na szczęście nie jest i się nie zanosi :)

A że o samotnych matkach myśli się:
Valkiria_ napisal(a):ma czego chciała, szuka teraz jelenia, produkt z recyclingu, pewnie niezły miała przebieg między nogami, puszczała się to ma za swoje, kto by chciał babę z dzieciakiem w tych czasach, to tak jakby zaczynać grę od cudzego levela... Ma bachora, to niech go wychowuje a nie szuka dla niego tatusia.
to bez przesady...
napisał/a: ~gość 2013-08-20 17:43
daffodil napisal(a):vanilla, ja znam jednego! mojego starszego brata! Jest the best przy dzieciach, naprawdę nie spodziewałam się, że tak będzie potrafił się zająć swoją dwójką Ale samotny na szczęście nie jest i się nie zanosi
jak jest matka to jest inaczej, widzę po szwagrze jak się zmienia jak potem singlem wtórnym się staje facet ;)
napisał/a: Valkiria_ 2013-08-20 18:48
Bez przesady???
Wystarczy posty dr preszera poczytać...
napisał/a: daffodil1 2013-08-20 18:50
Valkiria_ napisal(a):Wystarczy posty dr preszera poczytać...
Ty się preszerem sugerujesz? no błagam
napisał/a: Valkiria_ 2013-08-20 18:55
Widzę, że facet ma tu dość dużą siłę przebicia... Tyle lat wali te swoje farmazony, a mimo to nawet warna nie dostał- a z tego co widzę, modzi za dużo mniejsze przewiny lubią warna wsadzić. Więc jak to jest...?
Poza tym ciężko się nie sugerować jak gość jest wszędzie i o kobietach natrzaskał tyle niepochlebnych postów że głowa mała...
napisał/a: ~gość 2013-08-20 20:20
Valkiria_ napisal(a):Poza tym ciężko się nie sugerować jak gość jest wszędzie i o kobietach natrzaskał tyle niepochlebnych postów że głowa mała...
no właśnie dlatego się nie sugerować ;) lubi bić pianę to na zdrowie a jego posty dzielić przez 2 ;)
napisał/a: daffodil1 2013-08-20 20:22
vanilla napisal(a):a jego posty dzielić przez 2
lepiej po prostu nie czytać