ZABAWKI:)

napisał/a: efryna 2015-12-02 09:42
dagsam, a faktycznie. Ja wolę z komputera, bo mnie strasznie frustruje mój telefon, ale się staram :D
napisał/a: dagsam 2015-12-02 09:48
Hehe :) ja też:) sluchajcie a ktos widział moze gdzies karetkę duuuza tak z 50 cm min z dźwiękami itd?
napisał/a: candela1 2015-12-02 10:52
efryna napisal(a):candela, łoooo, marzyłam o takiej w dzieciństwie! A miałam tylko Arka, z prawdziwym siusiakiem, który sikał

też takiego miałam tylko mój nie sikał
vanilla napisal(a):Zuza chodzi "na smyczy" ze starą myszką od komputera

uwielbiam taką kreatywność
napisał/a: Mrs.M 2015-12-18 16:42
Bluebelly napisal(a):Dziewczyny jaką lalke (bobasa) polecacie? Babcia chce kupić małej bobasa do nowego wózeczka i sama nie wiem jaką lale wybrać Nie ukrywam, że wolę lepszą ,taką którą się pobawi nawet jak będzie miała 3 latka .
Co myślicie o Baby Annabell ?
nie wiem czy juz kupiłaś, ale koleżanka poleciła mi Lalki Hiszpańskie, sama zamówiła teraz taka Sofi bardzo ładnie wykonane porządne itd. (z jej opini )
napisał/a: Bluebelly 2015-12-18 23:50
Mrs.M napisal(a):nie wiem czy juz kupiłaś, ale koleżanka poleciła mi Lalki Hiszpańskie, sama zamówiła teraz taka Sofi bardzo ładnie wykonane porządne itd. (z jej opini )

Nie kupiłam,wybrałam inny prezent. Z lalką się na razie wstrzymam,jak będę widziała jej zainteresowanie wózkiem i lalkami,które ma po mnie to wtedy kupie jej jakąś lepszą ;)Dziękuje za podpowiedź,zerkne na nie :*
napisał/a: dagsam 2016-02-01 23:15
Dziewczyny poszukuje dużego Scooby doo im większy tym lepszy moze być używany ale w b. Dobrym stanie moze być ubity wypcham go sama ;) moze któraś mama ma a dziecku sie znudzilo chętnie odkupię lub moze mamusie widzialyscie gdzies kupując dziecia maskotki :)
napisał/a: krasnolud1 2017-04-19 07:18
slaweczko, sądzę, że kiepska reklama, a każdy myślący rodzic kupi te same zabawki za mniej niż połowę ceny
napisał/a: emilia__ 2018-04-20 12:22
Ja kupuje głównie zabawki interaktywne, bo resztą mój Bartuś za szybko się nudzi i zabawka szybko ląduje w szufladzie i to nie ważne czy kosztowała 20zł czy 500 – to dla niego bez znaczenia. ;) Jeśli macie podobnie wymagające dzieci, polecam www.scorpio-polska.eu
napisał/a: Eizzy 2018-04-26 11:23
Moje dziecko ma już 7 lat i staram się mu kupować takie zabawki, z których również będzie mógł się czegoś nauczyć. W marcu dostał ode mnie na urodziny zestaw do hodowli morskich smoków Aqua Dragons in Space, są to żywe stworzenia które budzą się z hibernacji po umieszczeniu ich w akwarium :) Adaś bardzo dużo czasu spędza na ich obserwacji, sporo informacji chyba znalazł też w sieci bo zasypuje mnie ciekawostkami na ten temat a w dodatku uczy się odpowiedzialności bo smoki muszą być regularnie dokarmiane i mieć natlenianą wodę :)