wkladki laktacyjne

szarpa
napisał/a: szarpa 2013-10-15 22:20
Podzielcie się waszymi ulubionymi wkładkami laktacyjnymi. I dlaczego? Ja na co dzień używam wielorazówek, ale kiedy wychodzę lub wyczerpie czyste zapasy to już od jakiegoś czasu kupuje Canpol z aloesem. Dlatego, ze są wyprofilowane więc świetnie chowają się pod bielizna, maja wkład żelujący i jeszcze nigdy nie przeciekły a aloes daje fajne uczucie świeżości.
napisał/a: ~gość 2013-10-16 09:08
Lanshinoh - najlepsze jakie miałam!! :) a wypróbowałam chyba wszystkie możliwe ;)
napisał/a: dagsam 2013-10-16 10:30
ją używam baby one na noc.. boskie xD
napisał/a: ~gość 2013-10-16 11:27
dagsam napisal(a):baby one na noc.. boskie xD


ja tez mam baby ono i jestem zadowolona
napisał/a: ~gość 2013-10-16 11:53
pierwsze wkładki kupiłam z lovi, szału nie ma, ta wierzchnia warstwa odchodzi od reszty, tzn nie rozwala się cała wkładka, ale ta siateczka z przodu bardzo się klei do piersi, a po porodzie zdarza mi się nieco bardziej pocić mam z canpolu bodajże próbki, tzn 2 wkładki i widzę, że są takie jak lovi, czyli po prostu okrągły nieprofilowany kawałek. Teraz kupiłam z nuka, są nieco bardziej profilowane i póki co fajniej mi się je nosi, ale też jakoś tyłka nie urywają :P
napisał/a: ~gość 2013-10-16 13:08
ja mialam z johnsons i zmasakrowalam sobie nimi sutki bo jak sie pocilam czy mleko pocieklo to sieprzyklejaly.
uzywam wielorazowek avent i dosyc, ciut sie przyklejaja ale bez bolu.
uzywam zwyklych wielorazowek z asda i sa swietne!!
napisał/a: sowaa1 2013-10-16 15:10
ja próbowałam chyba wszystkie możliwe i nie znalazłam wkładek idealnych

vanilla napisal(a):a po porodzie zdarza mi się nieco bardziej pocić
ja się najbardziej pociłam pod tomeetipee (czy jak to się pisze)
napisał/a: Mart 2013-10-21 12:41
Pamiętam jak się interesowałam po urodzeniu siostrzeńca w zaopatrzenie siostry. Canpol był kupowany, siostra była z nich zadowolona.
szarpa
napisał/a: szarpa 2013-10-22 22:41
vanilla napisal(a):: mam z canpolu bodajże próbki, tzn 2 wkładki i widzę, że są takie jak lovi, czyli po prostu okrągły nieprofilowany kawałek. :P


Ja z Canpolu używałam te Easy Start z aloesem i one są wyprofilowane. Może to jakiś inny model?
napisał/a: ~gość 2013-10-23 08:41
A to całkiem możliwe, nie wiem czy są różne rodzaje, ale najwidoczniej tak :)
szarpa
napisał/a: szarpa 2013-10-30 21:04
A bo one są chyba w miarę nowe na rynku. Pamiętam jak 2 lata temu często robiłam zakupy dla mojej siostry, po porodzie. I tych aloesowych Canpoli nie pamiętam.
napisał/a: ponko1 2013-10-31 18:44
Tylko z Johnson's albo Penaten, inne po prostu przeciekały od razu, wielorazówki też nie zdały egzaminu. Poza tym te dobre akurat były najtańśze.