URODZINY NASZYCH DZIECI

napisał/a: KarolciaK 2017-04-21 11:10
malwinka89 napisal(a):-nuggetsy z kurczaka

polecam zrobic w sezamowej panierce, sa jeszcze pyszniejsze Fajne menu
napisał/a: Miśka27 2017-04-21 12:11
KarolciaK, w samym sezamie czy coś dodajesz? Pieczesz w piekarniku? Ja nuggetsy zawsze robię w płatkach kukurydzianych.

Ja powoli zaczynam myśleć o urodzinach, chcę pozamawiać trochę drobiazgów z ali, więc to ostatni dzwonek. Zastanawiam się tylko nad tematem przewodnim (autka albo zwierzątka).
napisał/a: malwinka89 2017-04-21 12:17
KarolciaK,
napisał/a: KarolciaK 2017-04-21 12:29
Miśka27, http://ugotuj.to/ugotuj/165806844/paluszki+z+piersi+kurczaka+w+sezamie/p/ , siostrzenicom M. tak smakuja ze jak przychodza do mnie to pytaja sie kiedy je zrobie
napisał/a: Miśka27 2017-04-21 12:46
Dzięki! Zrobię któregoś dnia :)
napisał/a: malwinka89 2017-04-21 12:49
KarolciaK, smażone odpada teraz bo J będzie w pracy a z tym oszołomem nie będę ryzykować
napisał/a: KarolciaK 2017-04-21 13:02
malwinka89, widzialam chyba tez pieczone. Rozumiem Cie dobrze, od kilku miesiecy mam ochote na placki ziemniaczane, ale M. przychodzi za pozno zebym mogla je smazyc
Miśka27, polecam Ja daje wiecej sezamu niz jesr w przepisie. To fajne danie na urodziny dla dzieci czy na jakies imprezy
napisał/a: Katherina 2017-04-21 13:50
malwinka89, ja od dłuższego czasu wszystko piekę zamiast smażyć i jeszcze nigdy nie miałam problemu, żeby mi nie wyszło.
No, dobra - naleśniki smażę
napisał/a: efryna 2017-04-23 22:14
Ok, postanowiłam się wkręcić w temat (skoro mi trochę pojechały dziewczyny w Poślubionych) i zrobić z okazji 3 urodzin mojego dziabąga namiastkę my sweet sixteen. Dlatego też odpadły bajkowe motywy (A. nie ma jakiejś takiej ulubionej bajki -- no może peppa najbardziej, ale nie będę rodziny przebierać za świnki), impreza też jest dla A. ale też dla dorosłych (bo dzieciaków nie będzie), więc wymyśliłam kolorystykę do porzygu księżniczkową, tj. pudrowy róż, biel i złote elementy



Zamówiłam więc trochę badziewia, ma do weekendu dojść (oby doszło). Do każdego krzesła będzie przymocowany balon z helem, różowy albo biały, A. dostanie napompowaną złotą trójkę



Tort spróbujemy zrobić w stylu ombre (jak nie wyjdzie to nie wiem, ale wierzę, że się mój talent objawi w praniu):

zamówiłam na niego ozdobę:

oprócz tego upiekę babeczki, do nich kupiłam ozdobne papilotki (?):

i w każdą babeczkę będzie wetknięta złota gwiazdka:

(zrobię sama, mam nadzieję, że mnie to nie przerośnie)
Na stole będą szklanki z papierowymi słomkami:

i serwetki:

z dekoracji jeszcze pompony:

a ze słodyczy jeszcze spróbuję kupić makaroniki:


przeginam ze słodkością, nie? co do menu, to w trakcie opracowywania
napisał/a: Sofi 2017-04-23 22:43
efryna, jestem z Ciebie dumna
A. pewnie będzie zachwycona
napisał/a: efryna 2017-04-23 22:46
Sofi napisal(a):efryna, jestem z Ciebie dumna

ja z siebie też.
ale z prawdziwą dumą poczekajmy do samej imprezy
napisał/a: lisbeth871 2017-04-23 23:02
efryna, wow!