URODZINY NASZYCH DZIECI

napisał/a: Katherina 2017-01-04 16:33
Menu kształtuje mi się tak:
Roladki naleśnikowe
Hummus, pita, surowe warzywa do maczania (marchewki, ogórek, papryka), dipy
Pieczony schab, pieczone warzywa (bataty, pietruszka itp)
Muffiny marchewkowe (na takim stojaku, w najwyżej stojący wbiję świeczkę)
Kruche ciasteczka
Może jeszcze pralinki
napisał/a: Itzal 2017-01-04 19:40
Katherina napisal(a): Muffiny marchewkowe (na takim stojaku, w najwyżej stojący wbiję świeczkę)

napisał/a: Katherina 2017-01-04 20:37
Itzal, dzięki za pomysł, kombinowałam jak koń pod górkę i nie wpadłam, żeby po prostu marchewkowe zrobić
napisał/a: Itzal 2017-01-05 10:40
Katherina napisal(a):Itzal, dzięki za pomysł, kombinowałam jak koń pod górkę i nie wpadłam, żeby po prostu marchewkowe zrobić

no widzisz, ja nie kombinuję, nie chce mi się Pewnie menu skończy się na papryce w słupki, jabłkach, gruszkach i bananach
napisał/a: candela1 2017-01-05 12:42
Jeśli zdecyduję się na mini imprezę z brzuszkowymi kolegami L. (dziećmi dziewczyn ze szkoły rodzenia) to pewnie pójdziemy w kierunku pociągów ew. samochodów. Taki chłopięcy standard
Myślałam o własnoręcznie zrobionej girlandzie "pociąg" z 12 wagonikami gdzie w każdym wagoniku byłoby zdjęcie L. z każdego miesiąca życia. Bardzo mi się podoba też pomysł z balonikami z helem. Brat zawsze kupuje swoim chłopakom na imprezę urodzinową.
Do jedzenia szwedzki stół ale jeszcze się nie zastanawiałam nad menu.
Tort raczej zwyczajny pod dorosłych - schwarzwaldzki
Wątpię żeby dzieciaki specjalnie rzuciły się na tort zwłaszcza, że L. jest najstarszy
Mam nadzieję, że do tego czasu uporamy się z przemeblowaniem mieszkania i L. będzie miał własny pokój, w którym maluchy będą mogły szaleć
napisał/a: daffodil1 2017-01-05 12:42
Katherina,

Te marchewkowe muffinki dobry pomysł! Katherina jak wyprobujesz przepis to zdalabys relacje czy nie były np za suche ;)
napisał/a: candela1 2017-01-05 12:52
daffodil napisal(a):Te marchewkowe muffinki dobry pomysł! Katherina jak wyprobujesz przepis to zdalabys relacje czy nie były np za suche ;)

też mi się spodobało.
Myślę, że to jedna z tych rzeczy, które L. by wszamał
napisał/a: daffodil1 2017-01-05 13:47
candela, a te balony z helem to jakie robił? Foliowe czy lateksowe?
napisał/a: candela1 2017-01-05 14:34
daffodil napisal(a):candela, a te balony z helem to jakie robił? Foliowe czy lateksowe?

lateksowe jak z filmu "Odlot"
Mi też bardziej się takie podobają.
napisał/a: Katherina 2017-01-05 15:27
daffodil, ja bardzo często robię ciasto marchewkowe, nigdy suche nie było.
napisał/a: Itzal 2017-01-05 15:28
daffodil napisal(a): Te marchewkowe muffinki dobry pomysł! Katherina jak wyprobujesz przepis to zdalabys relacje czy nie były np za suche ;)

ja robię z ananasem, gdzieś w necie jest przepis na ciasto marchewkowe z ananasem, poszukaj, wychodzi pyszne ;)
napisał/a: Katherina 2017-01-05 15:30
candela, fajnie kilkoro moich znajomych ma dzieci w wieku M, ale chyba jeszcze nie chce mi się robić dla nich kinderparty.