Jakie pieluszki jakie chusteczki?

napisał/a: ~gość 2011-03-13 18:52
Kobietki, w sklepach półki aż uginają się od rozmaitych marek pieluszek jednorazowych, można dostać obłędu na jakie się zdecydować tak samo sytuacja ma się z chusteczkami do oczyszczania pupy. Jakimi kryteriami kierowałyście/kierujecie się przy wyborze? Moja Siostra z autopsji poleca mi pieluszki Huggies a chusteczki Johnson's z aloesem (na Allegro nie ma niestety i w marketach też nie spotkałam). Jakie są Wasze typy?
napisał/a: Karolaaa 2011-03-13 21:00
ja polecam pieluszki Huggies i Pampers ale Pampers niebieskie tez sa ok
Chusteczki ja lubilam Huggies Pure ale teraz uzywam Dada z biedronki tanie a dobre.
napisał/a: bluebell1 2011-03-13 22:32
u nas od razu były pampersy, i tak już zostało, sprawdzałam huggies-y ale mi nie podeszły,a właściwie Kai, dziwnym trafem przeciekały, ale muszę powiedzieć że są z bardzo ładnymi nadrukami, a jeżeli chodzi o chusteczki, to szukałam takich które były by bez zapachu i nie uczulały by małej, i też używamy pampers sensative.
napisał/a: ~gość 2011-03-14 07:18
Karolaaa napisal(a):Huggies Pure
o tych słyszałam, że są malutkie
bluebell napisal(a):pampers sensative.
a o tych, że mało nawilżone
napisał/a: bluebell1 2011-03-14 15:41
Dżastuś napisal(a):bluebell napisał/a:
pampers sensative.
a o tych, że mało nawilżone
no mże masz rację nie pomyślałam o tym, moja córcia narazie tylko sika w pampersy i jeszcze nie było mi dane czyścić jej pupulka z qupki, jak narazie jestem z nich zadowolona, huggiesy były bardziej nawilżone ale i się targały lub też wyciągały po pięć sześć, przez co się marnowały szybciej ...
napisał/a: ~gość 2011-03-14 17:40
napisal(a):huggiesy były bardziej nawilżone ale i się targały lub też wyciągały po pięć sześć, przez co się marnowały szybciej ...
otóż to, dlatego ponoć najlepsze, największe, najlepiej nawilżone i najmocniejsze są te które wymieniłam Johnson's aloesowe. A używałyście może Bella też z aloesem?
napisał/a: jente8 2011-04-11 13:53
My na razie przetestowaliśmy z pieluszek Pampers Premium Care (były ok, na początek w sam raz) i te niebieskie New Baby (używamy aktualnie, chyba nawet lepiej się sprawdzają) oraz Huggies Newborn (zupełnie nam nie podpasowały, chyba problem leżał w kroju bo choćbyśmy nie wiem jak się starali, siuśki notorycznie gdzieś bokiem uciekały ;) ). Teraz czekam kiedy Maks dorośnie do "normalnych" rozmiarów pieluszek to przetestujemy inne marki. Myślę, że każdemu dzieciaczkowi co innego odpowiada, u nas Pampersy fajnie się sprawdzają, a np. Marusia mówiła, że jej Tymkowi odparzają pupę.

Z kolei jeśli chodzi o chusteczki to zdecydowanie najlepiej sprawdziły się Bambino, są duże i dobrze nawilżone. Dada Sensitive też są w miarę, ale wg mojego Męża aż za bardzo nawilżone. Nivea Pure&Fresh moim zdaniem za małe i słabo nawilżone. Chyba już zostaniemy przy Bambino.
napisał/a: ~gość 2011-04-11 17:11
ula_jente, chyba jednak trzeba na pupie swojego Maluszka sprawdzić odpowiednie pieluszki
ula_jente napisal(a):najlepiej sprawdziły się Bambino, są duże i dobrze nawilżone.
o no to na próbę też kupię jak skończą nam się te Johnson's z aloesem.
napisał/a: palika 2011-04-11 17:48
Ja uwielbiam chusteczki z Rossmanna Baby Dream zielone.
Są super nawilżone i cudownie pachną.
Nie polecam natomiast tej samej serii chusteczek w niebieskim i białym opakowaniu!
Praktycznie suche i szorstkie

Co do pampków nie pomogę, bo nie używamy
napisał/a: ~gość 2011-04-11 18:12
Karolaaa napisal(a):ja polecam pieluszki Huggies i Pampers ale Pampers niebieskie tez sa ok
Chusteczki ja lubilam Huggies Pure ale teraz uzywam Dada z biedronki tanie a dobre.
ja poleecam huggies husteczki, lub niebieskie dada z biedronki- w ostatecznowsci zielone (te chusteczki ktore podalam sa mocno nawilzone) jak dla mnie huggiesy- pampersy sa nie za fajne, polecam pampersy orginalne, lub dada z biedronki- tylko te nie te najmniejsze, bo ten najmniejszy rozmiar to inny typ
napisał/a: Moniqe 2011-04-12 14:29
my stosowalismy tylko Pampers niestety Huggies nas odparzyl
a jakichkolwiek kosmetykow Johnsona bym sie w zyciu nie kupila
napisał/a: Kasia248 2011-04-12 15:55
my uzywamy wickies z kauflanda i jak dla nas super, dla Borowej doopki tez ok, pampki dada biedronka