elektroniczna niania

napisał/a: ~gość 2013-05-21 10:47
qamilka napisal(a):ja noe wiem moze i monitor to taki pic ale bede spokojniejsza jak maluchy beda go mialy tj bede spala spokojnie a nie czuwala
i ja właśnie dlatego też chcę kupić taki monitor
napisał/a: ~gość 2013-05-21 12:39
vanilla napisal(a):od jednej koleżanki to pewnie znowu usłyszę że przesadzam


U mnie będzie to samo Tak samo jak rozmawiałam z znajomą, że nie chce stosować chusteczek nawilżanych (ewentualnie na wyjścia) a w domu przemywać pupę letnią wodą watą bądź płatkiem kosmetycznym.
Popatrzyła na mnie jakbym z marsa spadła i oczywiście że jestem przewrażliwiona. Jak zapowiedziałam, że mała od samego początku będzie u siebie w pokoju i nie będę brała do nas do łóżka to mi powiedziała ze daje mi 1 noc i wezmę ją do łóżka. A ja nie chce potem spać z dzieckiem jak ona- syn w wieku 5 lat śpi z rodzicami

[ Dodano: 2013-05-21, 12:40 ]
No i nie wiem jak mąż zareaguje na pomysł kupna monitora oddechu .... pewnie zapyta po co
napisał/a: Jusik 2013-05-21 12:54
chorera napisal(a):mamy, którym nigdy nic się nie przytrafiło powiedzą, że to zbędne, te które miały strach w oczach nie będą sobie wyobrażać drzemek czy spania dziecka bez płytek czy niani.
Amen!
Ja też miałam włączony w głowie tryb STANDBY zanim niania do nas dotarła do domu

Aha! zapomniałam dopisać, że płytki odłączyliśmy po pierwszych urodzinkach Skrzata
napisał/a: ~gość 2013-05-21 15:25
ja noe wiem moze i monitor to taki pic ale bede spokojniejsza jak maluchy beda go mialy tj bede spala spokojnie a nie czuwala
napisał/a: agatek2 2013-07-17 11:33
my kupilismy elektroniczna nianie i bardzo sobie ja cenie.....maly jak skonczyl miesiac zostal przemeldowany do swojego pokoiku i co wieczor sam grzecznie zasypia a ja mam z duzego pokoju podglad na niego i nie chodze co chwile patrzac czy spi czy sie odkrl czy oddycha...z monitorka dobrze widac......a i w nocy jak sie przebudze wystarczy spojrzec i juz wiem ze ok........ my mamy taka sterowana gdyby aly uciekl nam z widoku i serdecznie polecam.wydatek spory bo nasza kosztoala 600 zl, ale pierwszych gosci prosilismy o pieniazki nie prezenty i tak sie na nianie uzbieralo :) zabawek dostanie pewnie miliony wiec wolelismy taka forme odwiedzin :D
napisał/a: marek112 2015-08-12 11:25
niania elektroniczna świetna sprawa, ja kupowałem tutaj http://maxi-baby.pl/k556,nianie-elektroniczne.html
napisał/a: raatsy 2015-12-09 09:37
Odświeżam, ja bym chciała coś przyjaciółce kupić bo oczekuje maleństwa, co sądzicie o tej ? http://www.euro.com.pl/kamery-ip/xblitz-isee.bhtml