Wózek dla dziecka a samochód

napisał/a: duszek1 2012-07-23 19:20
Dotri, a ja ci powiem jaki wejdzie bo ja kupuje go dla blizników :)

wózek ma cudowny myk bo moze byc dla jednego i dwóch dzieci - to baby jogger city select :) jestem na milion procent pewna ze sie wam zmieści my już go oglądaliśmy :)

wózek jest jak z bajki nawet jak mama wazy 50kg to spokojnie wezmie go pod pache i wniesie razem z dzieckiem :)

obejrzyj to:

http://youtu.be/vpfD6zPNYQ0
napisał/a: dotri 2012-07-28 10:29
Dzieki Dziewczyny :)

duszek, naprawde super ten wozek i widac ze powinien sie zmiescic jeszczce tylko poszukam wymiarow zlozonego stelarzu.

Tez myslalam nad Tako Princess jego wymiary: 52×83×30 - jak dobrze byl wymierzony :) i ten byl by idealny:

napisał/a: maciaski77 2012-08-14 12:00
KarolciaK napisal(a):kasia_b, my wozka nie chowamy ale mamy astre ale bagaznik nie jest jakis super duzy,wozek powinien wejsc ale tak raczej ciasno (zalezy jeszcze jaki wozek) mysle ze z tych co wymienilas to scenic ma chyba najwiekszy bagaznik i jest dosc wygodny,ale nie nalezy do samochodow bezawaryjnych.
jesli chodzi o honde to nie wiem jaki ma bagaznik ale to dosc dobre samochody
z tego co wiem,to toyoty sa dobrymi samochodami.

Nie sposób mi się nie zgodzić :)
Bo jeżdżę ogromną "krową" Land Cruiser http://www.v10.pl/Nowa,Toyota,Land,Cruiser,V8,polska,prezentacja,8968.html
Pojemność bagażnika mam taką ze mogę i wózek i lodówkę przewozić, ale jest to niestety kosztem spalania, w mieście pali mi około 11 litrów - dużo, ale nie zmieniłabym go już na nic innego!. Avensis, Passat kombi to też bardzo dobre i trochę bardziej ekonomiczne rozwiązania ;)
napisał/a: dotri 2012-09-11 11:43
W końcu zdecydowałam sie na tego:
NAVINGTON CADET RED SEA + MAXI COSI CABRIO FIX

Wymiary po złożeniu:

Wysokość stelaża po złożeniu z kołami - 36 cm
Długość stelaża po złożeniu z kołami - 74 cm

Wysokość stelaża po złożeniu bez kół - 30,5 cm
Długość stelaża po złożeniu bez kół - 64,5 cm
Szerokość stelaża po złożeniu bez kół - 49 cm

wiec teoretycznie się mieści ;) ale zobaczymy gdy dotrze ;)

opinie są różne - wszystko okaże sie w praktyce ;)



[ Dodano: 2012-11-05, 18:26 ]
W koncu dotarł do mnie wózek i stelaz po złożeniu miesci sie bez problemu do swifta
dodatkowo jest lekki i bardzo zwrotny. Do tego bardzo łatwo sie sklada i rozklada
napisał/a: Marlenakraw 2015-12-07 10:36
Mamy wózek[mod:reklama usunięta] wózek zajmuje bardzo mało miejsca przy składaniu.
napisał/a: lusia_30 2016-01-05 23:02
My mamy [reklama usunięta] i mieści się bez problemu- wprawdzie jeździmy kombi, ale do punciaka znajomej też wszedł więc chyba nie jest źle :)
Zmieszczenie do auta to jedno, ale radze też sprawdzić, czy łatwo złożyć wózek, bo czasem by i się zmieścił, ale szarpania jest na pięć minut. Na szczęście tego nie przerabiałam, bo na tych mrozach chyba bym sie popłakała :)
napisał/a: Diana654 2016-06-03 12:23
Witam. Czy ma ktoś wózek od firmy anex? jak się sprawuje i czy zmieści się do peugeota?
napisał/a: Katherina 2016-06-28 15:51
Diana654, zależy jakiego Peugeota zapewne. Między 1008 a 301 np jest duża różnica
napisał/a: kasiulekk1 2016-07-21 12:40
hej napisze tu, bo w innym watku pisaam i zero odpowiedzi... czy ktos uzytkuje wozek quinny yezz? zwraca uwage swoja niezwykla lekkoscia i niesamowitym wygladem. Boje sie jednak tych malych koleczek :) jakies opinie?
napisał/a: olcia898 2018-01-01 23:23
My mamy Astrę i nasz wózek Monte od Adamexu bez problemu się mieści w bagażniku. Po złożeniu jest bardzo kompaktowy i zajmuje niewiele miejsca, dodatkowo jest lekki więc wkładanie go do bagażnika nie sprawia mi żadnego problemu.
napisał/a: olcia898 2018-02-27 11:29
Ważne, żeby wózek był kompaktowy, szybko i łatwo się składał. My takiego wózka właśnie potrzebowaliśmy, bo muszę przyznać, że nie mamy zbyt dużego bagażnika w samochodzie. Spodobał nam się model Vicco od Adamexu i kupiliśmy go. Jesteśmy zadowoleni bo jest bardzo funkcjonalny i bez problemu mieści się w naszym niewielkim bagażniku ;)
mia_walles
napisał/a: mia_walles 2018-10-14 12:01
Wózek składany i po problemie. Warto wybrać droższy wózek, który ma możliwość składania się na tyle kompaktowego, że nie trzeba będzie się z tym bawić i zmieniać samochodu.