Pierwsze oznaki ciąży

napisał/a: gosia212 2012-02-15 13:02
Witam serdecznie wszystkie kobietki!!!

Przejdę wprost do tematu otóż: czy któraś z was miała podobne objawy świadczące o ciąży... Kochałam się z mężem 9 dnia cyklu(4.02) , a cykle mam regularne 28 dni. I myślę, że prawdopodobnie doszło do zapłodnienia może to jeszcze za wcześnie na takie domniemania o ciąży, ale mam bardzo dużo objawów. Mąż się śmieje, że to mój wytwór wyobraźni. Zaczęłam częściej chodzić do ubikacji niż wcześniej, od kilku dni mam wzdęcia i zaparcia. W niedzielę strasznie bolał mnie brzuch, raz z lewej strony, raz z prawej i miałam takie objawy jakbym miała dostać @. W poniedziałek kiedy poszłam na siusiu zauważyłam wydobywający się śluz taki jak podczas owulacji tylko, że był zmieszany z krwią, takie plamienie trwało bardzo krótko i dodam, że nigdy czegoś takiego nie miałam. Do tej pory uwielbiałam słodycze, a teraz do nich mnie nie ciągnie, tylko cały czas mam w ustach smak kwaszonego ogórka i na samą myśl o nim ślinka mi cieknie . piersi mnie nie bolą ale wokół sutka pojawiły się drobne żyłki, których do tej pory nie miałam. Myślę, że na test jest jeszcze za wcześnie i postanowiłam poczekać do następnego tygodnia kiedy kalendarzowo mam dostać @.
napisał/a: Ooo 2012-02-16 07:38
ja to nie wiem czy tak szybko ma się jakieś objawy, jak na moje oko to chyba za wcześnie
napisał/a: reni_ka 2012-02-16 08:39
gosia21, jeśli chodzi o ciąże to objawy objawom nie równe U jednych oznaczają u innych zbliżającą się @ Chyba po prostu musisz poczekać.
napisał/a: Agusiek 2012-02-16 08:57
gosia21, zazwyczaj pierwszym objawem ciąży jest brak okresu, reszta pojawia się przeważnie około 6tc. Twój mąż ma pewnie rację, że to wyobraźnia tak działa bo pewnie bardzo chcesz być w ciąży ;) poczekaj do terminu @ i jak się nie pojawi to zrób test
napisał/a: mgielka1983 2012-02-16 08:58
ja myślę tak jak Ooo, coś za szybko na objawy.... Zrób betę w dniu @ a się dowiesz....czy to ciąża...czy nie...
tumartini
napisał/a: tumartini 2012-02-16 10:18
gosia21, forum niestety wirtualnego testu zrobić nie może, więc odpowiedzi na Twoje pytanie nie udzielimy :) Poczekaj, postaraj się sobie nie wkręcać i zobaczysz co i jak. Zapraszamy do Forumki starające się o fasolkę :)
napisał/a: eska1 2012-02-16 13:33
Ja uważam, że objawy mogą już wystąpić. U mnie teraz tak właśnie było. Około 22dnia cyklu miałam objawy ciąży.
gosia21 napisal(a):Do tej pory uwielbiałam słodycze, a teraz do nich mnie nie ciągnie,
gosia21 napisal(a):Zaczęłam częściej chodzić do ubikacji niż wcześniej,
gosia21 napisal(a):od kilku dni mam wzdęcia i zaparcia.
gosia21 napisal(a):wydobywający się śluz
Miałam identycznie.

gosia21 napisal(a): piersi mnie nie bolą ale wokół sutka pojawiły się drobne żyłki,
Mnie się zabrązowiły brodawki.

Trzymam kciuki! 2 2 2 2
napisał/a: lilii85 2012-02-16 15:37
ja w pierwszej ciąży miałam bardzo wcześnie objawy bo zerwało mnie na wymioty tydzień po owulacji :) a 3 dni przed @ miałam cało dniowe mdłości więc mogą być to objawy ciąży ale także organizm może robić psikusa za brak @ i pozytywny test
napisał/a: Eevee26 2012-11-08 01:18
Witam. Od tygodnia gryzę się ze swoim problemem i nie mam pojęcia, co robić. Najlepiej byłoby zrobić badanie krwi, żeby w końcu przestać się przejmować, ale strasznie się tego boję. Otóż 27.10 uprawiałam z chłopakiem petting (był to nasz pierwszy wspólny stosunek), podczas którego nasze narządy płciowe kilka razy się ze sobą zetknęły, ale nie doszło do wytrysku. Był to jednak mój drugi dzień miesiączki, więc teoretycznie to dni niepłodne, zważając na to, że mój cykl wynosi ok. 28 dni. Kilkanaście godzin później dostałam stanu podgorączkowego, jednak uznałam to za przeziębienie, bo towarzyszyły temu inne typowe objawy. Miesiączka później również przebiegała tak jak zwykle. Niestety po kilku dniach zaczęłam odczuwać charakterystyczny kłujący lub ciągnący ból jajnika, który bardzo szybko objął macicę i drugi jajnik, z czasem zaczęłam czuć, jakby moja macica była ociężała i nabrzmiała. Doszło do tego ogólne osłabienie, częste oddawanie moczu, nudności (raczej całodzienne) oraz biegunka. Dziś większość objawów już ustąpiła, co wcale mnie nie pociesza, bo nadal zdarzają mi się nudności i częstsze niż dotąd oddawanie moczu. Wiem, że bardzo panikuję, ale naczytałam się już mnóstwo rożnych rzeczy i sama nie wiem, co mam myśleć.
napisał/a: ~gość 2012-11-08 09:35
Eevee26, Mysle,ze nie jestes w ciazy..wgl nie doszlo do wytrysku?W takim razie powiedz mi jak moglo dojsc do zapłosnienia?
napisał/a: Agusiek 2012-11-08 13:05
Eevee26, drugi dzień cyklu, brak wytrysku, następnie zwykły okres, na pewno nie jesteś w ciąży. a jak coś Ci dolega to idź do lekarza a nie wyszukujesz w internecie co te 'objawy' mogą oznaczać
napisał/a: Gunia.a 2012-11-08 17:04
Cczarnula napisal(a):wgl nie doszlo do wytrysku?W takim razie powiedz mi jak moglo dojsc do zapłosnienia?
w płynie ejakulacyjnym, który wydobywa się z penisa przy pobudzeniu seksualnym (pełni funkcję m.in. lubrykantu)też moga być plemniki, z czym wiążą się (nie zawsze oczywiście ale w jakimś procencie) "wpadki" przy np. seksie przerywanym...

Eevee26, moim zdaniem w ciazy nie jesteś, ale za prześcieradło nie robiłam ;) Jak martwią cię jakies dolegliwości, to najlepiej udaj się do lekarza...