Pierwsze oznaki ciąży

napisał/a: woloszanka 2012-02-16 14:40
reni_ka, wspaniałe podejście kochana, trzymam mocno kciuki, abyśmy jednak spotkały się jeszcze w BM :)
napisał/a: reni_ka 2012-02-16 14:46
woloszanka, byłoby fajnie, ale jak nie teraz to może przynajmniej spotkamy się w BM jak będziesz czekała na drugie maleństwo

[ Dodano: 2012-02-16, 15:59 ]
O a czemu tematy zostały połączone?
napisał/a: jacksonowa91 2012-02-16 16:02
reni_ka Trzymam, żeby nie przyszła Chociaż widzę, że jesteś bardzo dzielna i silna, niejednej z nas tej determinacji i optymizmu brakuje Będzie dobrze, Kochana
napisał/a: kasiulka10 2012-02-16 16:08
napisal(a):A Ty Kasiu, już doszłaś do siebie? Jeszcze jeden cykl i zielone światło?
myślę, że już doszłam do siebie. Psychika to wiadomo że nie da się tak szybko ale fizycznie jest już dobrze :)
i moje wyczekane nartki w weekend w których musiałam zrezygnować przez ciążę.. ;)

reni_ka napisal(a): Nie ma co sie łamać, tylko trzeba się cieszyć, że to co najlepsze jeszcze przed nami


reni_ka napisal(a):O a czemu tematy zostały połączone?
no właśnie nie wiem o co chodzi? :/
napisał/a: reni_ka 2012-02-16 16:26
jacksonowa91,
A Ty Ola , jak się czujesz?

kasiulka10 napisal(a):myślę, że już doszłam do siebie
cieszę się, mam nadzieję, że los szybko wynagrodzi Ci to co musiałaś przejść

kasiulka10 napisal(a): moje wyczekane nartki w weekend w których musiałam zrezygnować przez ciążę..
ja też byłam, cały poprzedni tydzień
napisał/a: jacksonowa91 2012-02-16 16:31
reni_ka napisal(a):A Ty Ola , jak się czujesz?
Jeśli pytałaś mnie, to paskudnie. Nie krwawię, co najwyżej plamię, ale tylko przy większym wysiłku, albo jak dłużej postoję. Za to brzuch mnie boli, jakby coś mnie od środka rozrywało. Ale biorę przeciwbólowe, zaciskam zęby i żyję dalej. Najgorzej, że chudnę w oczach, nie mam zupełnie apetytu, sam zapach jedzenia mnie odrzuca, ciągle wymiotuje, kręci mi się w głowie. Najchętniej cały dzień bym przespała, bo nie mam nawet siły wstawać z łóżka. A jak już wstaję, to przeważnie mamy "miłego gościa", więc zaczynam płakać, wracam do łóżka i tak mniej więcej to wygląda.
napisał/a: kasia_b 2012-02-16 17:48
przez przypadek tematy zostały scalone - nie da się ich rozdzielić - jest możliwość zamknięcia tego tematu i otwarcia nowych "Starających się" i "pierwszych oznaków" ale decyzja musi należeć do Was
napisał/a: woloszanka 2012-02-16 18:24
kasia_b, ja bym proponowała zmienić nazwę tego tematu, a "Pierwsze oznaki ciąży" otworzyć od nowa, bo tamten temat jest duuużo mniej odwiedzany. Taki jest mój pomysł :)