Moda ciężarnych:)

napisał/a: Asior 2008-07-15 22:56
Strasznie mi sie nie podoba jak kobiety będące w ciąży chodzą z ,,brzuchem na wierzchu".
Myśle, że to nie przystoi.
Jest tyle ładnych ciuszków dla kobiet w ciąży.
Dziewczyny jak Wy sie ubieracie? Kupujecie te bądz co bądz drogie ciuchy dla ciężarnych?
Czy macie jakieś inne rozwiązania?

może pokażecie troche swojej garderoby:) co później robicie z tymi ciuchami? Zostawiacie na później?

Dzisiaj przeglądając allegro natknęłam się na śliczną spódniczke...niestety dopiero po ,,zakochaniu się w niej" zauważyłam na większym zdjęciu że to dla ciężarnych:)
Ł. proponuje kupić na zapas
napisał/a: basia1125 2008-07-15 23:00
Asior super temat.
Mam nadzieję, że się rozkręci i niedlugo zacznę cześciej tu zaglądać a może nawet swoje pkazywać.
Mi tez się nie podoba jak panie w ciąży chodzą z brzuchami na wierzchu.
Ciuchy są śliczne, ale pewnie drogie....
napisał/a: Asior 2008-07-15 23:03
basia1125 napisal(a):Mam nadzieję, że się rozkręci i niedlugo zacznę cześciej tu zaglądać a może nawet swoje pkazywać

ja też mam taką nadzieje:)

Szwagierka jak kupowała rok temu spodnie to 120zł za takie z gumą płaciła a zwykłe dzinsy takie same po 60zł były. Koszule pod choinke jej kupowałam za 85zł.
Śmiałam sie że tak jak ,,ślubne" tak ,,ciężarne" jest w cenie.
napisał/a: MonikaDaria 2008-07-16 08:02
Ja na początku unikałam chodzenia zbyt wcześnie w ciuszkach ciążowych, ale po tym jak mój kochany kupił mi spodnie o numer za duże i po 3 tygodniach okazało się że ściskam w nich brzusio, to wziął sprawy w swoje ręce i zaciągnął mnie do sklepu dla ciężarnych. Kupiliśmy biustonosz i super dżinsy z bawełnianym pasem (tak szyte jak ta spódniczka) i mam z głowy przynajmniej na połowe ciąży. Mogę sobie tyć, a dzidziuś nie będzie ściśnięty. Dotychczas byłam bardzo szczupła (53 kg) i te 5 które przytyłam dotychczas, wykluczyły w zasadzie wszystkie ciuchy z mojej garderoby

Fakt że ciuszki dla ciężarnych są drogie, ale moim zdaniem wyjdzie taniej niż kupowanie co miesiąc nowych. Potem zawsze można sprzedać, ale w ciąży należy jednak dbać o swój i dzidzi komfort.
napisał/a: H2O 2008-07-16 09:37
Asior napisal(a):przeglądając allegro natknęłam się na śliczną spódniczke
Jest pzrepiekna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
basia1125 napisal(a):Asior super temat.
Mam nadzieję, że się rozkręci
Zgadzam sie!!!! swietny!!
Asior napisal(a):Śmiałam sie że tak jak ,,ślubne" tak ,,ciężarne" jest w cenie.
Dokladnie, ceny sa wysokie. Tak jak na slub kazda Kobieta chce pieknei wygladac i jest w stanei zplacic za to duzoe pieniazki ... tak podczas okresu ciazy... Wiadomo ze to szczegolny czes wiec producenci itp wykorzystuja to wszystko.
Ciuszki, bielizna, wszytko jest drogie ale i bez tego mozna przepieknie sie ubrac bedac w ciazy... Moja siostra nie kupowala wielu rzeczy w specjalnych sklepach dla pzryszlych mam, sama wymyslala ze zwyklych ubran, chust co jak ubrac... zawsze wygladala super!

Wlasnie znalazlm taka bluzeczke



[ Dodano: 2008-07-16, 10:02 ]
I taka



A co sadizcie o takich chustach??? Mnie sie np bardzo podobaja

napisał/a: Małgosia23 2008-07-16 10:06
Świetny temat.
Sukieneczka śliczna, w moim stylu, a bluzeczka urocza.
Jestem dość drobną osobą, ale brzuszek ciążowy dość szybko zaczął nabierać kształtów i praktycznie wszystkie opięte ciuszki (głównie jeansy i dopasowane spódnice) poszły w głębsze partie szafy. Z górą nie ma problemu, bo mam wiele luźnych bluzeczek, takich ala'ciążowych, więc nic nie potrzebuję, ale pojawia się problem z dołem. W związku z tym kupiłam sobie dwie pary krótkich spodenek na gumce (białe i czarne). Jest ich teraz mnóstwo na rynku za jedyne 30zł i nie są to ciążowe ubranka. Poza tym uwielbiam sukieneczki, więc jest ich sporo w mojej szafie i to okazało sie teraz dobrym rozwiązaniem.
Jak będzie chłodniej i brzusio będzie już duży to na pewno kupię jakieś typowo ciążowe spodnie, bo ciężko będzie coś wykombinować. :)
napisał/a: Asior 2008-07-16 10:15
nela napisal(a):znalazlm taka bluzeczke

świetna:) z chęcią bym ją już kupiła:D
nela napisal(a): co sadizcie o takich chustach???

myśle że to super rozwiązanie na lato gdy nasze stare bluzeczki są za krótkie na dole. Zawsze można tą hustą przysłonić brzuszek i bedzie ok:)
Małgosia23 napisal(a):Poza tym uwielbiam sukieneczki, więc jest ich sporo w mojej szafie i to okazało sie teraz dobrym rozwiązaniem.

oj mi sie też marzą takie sukienki ciążowe:)

Uważam, że nosić brzuszek w okresach letnich jest dużo łatwiej niż zimą, tzn z tego względu, że z ciuszkami letnimi można lepiej kombinować:) albo częsciej chodzić w przewiewnej sukience.
napisał/a: MonikaDaria 2008-07-16 11:15
No ja właśnie wrociłam z ryneczku na którym zakupiłam dłuższą bluzeczkę-tunikę (całe 15 zeta ), będzie idealnie pasowała do dżinsów :) potem zrobię fotki, przy okazji pochwalę się moim małym brzusiem, bo tak jak u Małgosi z względu na wcześniejszą figurkę, teraz wszystkie zmiany bardzo ładnie widać


Nela, ta bluzeczka jest rewelacyjna, gdzie można taką kupić?
napisał/a: H2O 2008-07-16 11:33
Moniś napisal(a):Nela, ta bluzeczka jest rewelacyjna, gdzie można taką kupić?
Obie koszulki znalazlm na fancuskich stronach

Ale na pewno gdzie w Pl tez mozan takie spotkac.

Znalazlm np tez podobny pas... tutaj wkelje link( ale to tez fr str)

http://cgi.ebay.fr/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280226228773&indexURL=

Jeszcze takie cos znalazlam.. Uwazam,ze to bardzo fajny pomysl




(" to na marzec") Widzialm tez inne z napisem np "spotkanie w grudniu"
napisał/a: MonikaDaria 2008-07-16 11:50
Na upartego można zrobić prasowankę ;)
napisał/a: H2O 2008-07-16 11:55
Moniś napisal(a):Na upartego można zrobić prasowankę ;)
Dokladnie!!! Tez o tym pomyslalam
napisał/a: Asior 2008-07-16 11:59
Z polskich stron