JAKI WOZEK; JAKI FOTELIK;......

napisał/a: karolina87 2007-04-10 14:38
razem z mezem powoli rozgladamy sie za wszystkim tym co potrzebne jest naszemu maluszkowi!! mamy juz pake ubranek i troche kosmetykow, nawet pampersy
jak sie okazalo najwiekszym problemem i zarazem najbardziej kontrowersyjnym okazal sie WOZEK moj maz mysli o wozku z MAXI-COSI, ktory wyglada jak fotelik samochodowy na kolkach!! ja jestem raczej za tradycyjnym glebokim!! teraz mamy maly problem i nie wiem jaki kupic, ktory jest lepszy i bardziej praktyczny!!
ten z maxi- cosi jest lekki i bardzo poreczny bo nie trzeba malego wyciagac zeby posadzic w aucie, ale z drugiej strony to tylko fotelik a nasz maluch urodzi sie na jesien i nie wiem czy nie bedzie mu zimno, a taki daszek tez wcale nie oslania przed deszczem czy sniegiem

prosze napiszcie swoje doswiadczenia i porady, czym sie kierujecie albo kierowalyscie!!
napisał/a: Kasia248 2007-04-10 14:47
no hej, co do wóżka to my kupujemy wielofunkcyjny głęboki-moim zdaniem najlepszy, choc teraz sie zmieniło, bo teściu jest w stanach i on zapowiedział że kupi na wózek i łóżeczko

Wózek jednak ma byc taki jak postanowiliśmy, może tylko z fotelikiem, ale koła maja byc bez szprych!!

łózeczko bedzie razem z blokowanym bujakiem...no i komoda z przewijakiem-to największy problem
napisał/a: Patka2 2007-04-10 15:04
Pierwszy wózek miałam tradycyjny, głęboki firmy Chicco, takie jakies ulepszenia w wózkach to mnie nie przekonują, wybierająć wuzek kierowałam sie tym , aby środek był jasny ( był biały), żeby wuzek był wygodny dla dziecka, żeby sie go dobrze prowadziło, tzn: żeby był w miare lekki ( i był).

Jak chodziłam z koleżankami na spacerki to sie dziwiłam jak one te wózki wnosza po schodach bo takie ciężkie.

Pozatym , w moim wózku mozna było bujac dziecko, i Wika często w nim spała, bo miała dużo miejsca i miała wygodnie.

Jedyny minus tego wOzka jaki był to brzydki kolor ( był szary) , ale co tam kolor skoro wygoda dziecka była dla mnie ważniejsza. :)
napisał/a: marinella 2007-04-10 15:42
wybór wózka to dla mnie horror
a ja naprawdę lubię kupować

na razie zatrzmałam się na dwoch opcjach
Emmajunga albo Mutsy
napisał/a: karolina87 2007-04-10 16:29
dla mnie to jest duzy problem!!
maz mowi ze bede czesto wychodzic sama z dzieckiem, bo on duzo pracuje, i zebysmy kupili taki lekki i poreczny. widzielismy ten z maxi cosi, to tylko kolka i fotelik samochodowy!! ale jak napisala PATKA to w tym duzy dziecko lezy wygodnie moze spac!! pozy tym to w takim jest cieplej i chroni przed deszczem sniegiem, a ten fotelik to troche niewygodny jest dla dziecka- bodziecko nie lezy ale prawie siedzi!!
co wy myslicie o tych nowoczesnych wozkach!!

http://www.2o2.pl/show.php?p=90dbfdeb59d6b0902b3211a90463690d4888
podaje link abyscie zobyczyly dokladnie:))

[ Dodano: 2007-04-10, 16:31 ]
http://www.polskaanglia.pl/allegro/roan/marita/600/13.jpg
a wlasnie to jest wozek ktory mi sie podoba najbardziej)
napisał/a: Ooo 2007-04-10 17:05
Zgadzam się z Tobą Proponowałabym połączyć to co Tobie się podoba z tym co woli mąż Mnie się strasznie podobają wózki firmy Implast Volant 3 A skoro Twój mąż woli wózki lekkie i z nosidełkiem to uważam że ten byłby dobrym rozwiązaniem. Oczywiście to tylko moje zdanie Pozdrawiam

http://allegro.pl/item180107989_volant_3_wysylka_gratis_super_cena_.html#photo

Jestem zakochana w kolorze 110
napisał/a: Kasia248 2007-04-10 17:15
Ooo napisal(a):http://allegro.pl/item180...ena_.html#photo

No wózek fajny, ale cena kosmiczna...!!Ale chciałabym wózek od razu z nosidełkiem!!
napisał/a: karolina87 2007-04-10 17:28
Ooo napisał/a:
http://allegro.pl/item180...ena_.html#photo

naprawde fajny no i laczy te wszystkie zalety, musze pokazac mezowi jemu napewno tez sie spodoba
napisał/a: kobietka Swiss 2007-04-10 19:07
karolina87, a ja bylabym wlasnie za tym pierwszym.
Jak bede miec dzidzie to wlasnie taki wozek chce kupic.
napisał/a: marionette 2007-04-10 19:31
Kasiulek napisal(a):co do wóżka to my kupujemy wielofunkcyjny głęboki

my też taki kupujemy.
żeby był głęboki, zrobiło się z niego spacerówkę, i dobrze, żeby miał od razu nosidełko.
i taką pelerynkę przeciwdeszczową (na jesień poród)

a reszta, taka jak napisała patka:
Patka napisal(a):aby środek był jasny ( był biały), żeby wuzek był wygodny dla dziecka, żeby sie go dobrze prowadziło, tzn: żeby był w miare lekki ( i był).

jeszcze nie mamy upatrzonego modelu, ale na pewno coś się znajdzie fajnego. :)
jest duży wybór.

aha, no i z ceną tez nie zamierzamy szaleć, na pewno nie będzie to więcej niż ok. 600 zł.
napisał/a: marinella 2007-04-10 19:34
nasze dziecię ma się urodzić w październiku
z tego co wyczytalam na zimne miesiące najlepsza jest gondola dla takiego malucha.
Dobra gondola powinna być duża....

jak już kupie ten wózek to będę bardzo szczęsliwa
napisał/a: marionette 2007-04-10 19:42
marinella napisal(a):z tego co wyczytalam na zimne miesiące najlepsza jest gondola dla takiego malucha.

no pewnie, zresztą chyba nie tylko na zimne dni, ja bym się czuła bezpieczniej jak dzidzia jest zapakowany w taką gondolę a nie na takim foteliku na kółkach.

ten wózek
karolina87 napisal(a):MAXI-COSI,

jest moim zdaniem okej, ale jako dodatkowy sprzęt na spacery na ciepłe dni. albo taki podróżny, na wycieczki.
ale jako dodatkowy to chyba jest trochę za drogi, przynajmniej dla mnie.

karolina87, daj znać jak się zdecydujesz na wózeczek :)

ja nie kupię na allegro, tylko w sklepie, bo muszę go dokładnie obmacać z każdej strony